Hüppa postitusse

M: 320i 1988 sedaan (M20B25) 1000.-


GTA

Soovitatud postitused

Lühidalt, tegu sellise masinaga:

[size=4]* 1988 sedaan, FL[/size]

[size=4]* Lachsilber metallic[/size]

[size=4]* TÜV kuni 06/2013 [/size]

+ mootor m20b25 125kW, paigaldatud jaanuaris - sündinud 320i-na ning peale südame mingeid suuremaid muutusi pole tehtud

+ veermikus, mootoris ja jõuülekandes minu käes olnud kolme aasta jooksul vahetatud väga palju kuluosi: äsja sisemised šarniirid, pool aastat tagasi juhipoolsed rattalaagrid, kardaani kummileevendi ja tugilaager. Samal ajal vahetatud mootoril kõik alumise otsa tihendid, väljalaskekollektori tihendid, rihm, rull, veepump (3000km tagasi). Lisaks olen vahetanud kõik stabikakondid, esimese stabika puksid, esiõõtsa puksid, tagasilla kandepuksid, difri kandepuksi, mootoripadjad, käigukasti padjad, õlid difris ja käigukastis, piduriklotsid-kettad-trumlid-õli, kütusefiltri, kütusevoolikud jne jne. Masin on saanud regulaarset hooldust ühesõnaga. Tõestuseks kaasa anda patakas tšekke ostetud vidinate kohta ja nende vahetamisel olen kilometraaži ka kirja pannud.

+ shortshifter ning käiguhoovastik pronkspukside peal. Ei töllerda.

+ autol on madaldus ca 60/40mm, amordid on Bilstein B... (6 või 8, ei tea, igavesed jämedad on igatahes)

+ lisadest tagumine käetugi, check-control paneel, manuaalne katuseluuk, el. peeglid, 380mm originaalsportrool (nahk alles). salongis kõik aknavändad terved, pardatsokk küljes, roolialune kate olemas :D

+ Auto läbis äsja ülevaatuse, järgmine alles 06/2013

Vigadest kah:

- tüüpilist roostet jagub, kere tahab tegemist. Tehtud värviparandusi, esineb mõlke, iluvigu jne. Näiteks on juhipoolne esitiib sprei+lakiga värvitud - et keegi ei arvaks, et ta nii ilus ongi kui pildi peal.

- plokikaanetihend ilmselt läbi, ajab survet sisse. Keema ei lähe, temperatuuri hoiab normis ja sõita kannatab. Voolikud punnis pmst.

- kesklukk jukerdab, juhiukse lukk ei tööta üldse

Kokkuvõtteks, tegu pole kollektsionääri, vaid tegusa entusiasti masinaga, mis veermiku poolelt on heas korras - sellega on piisavalt vaeva nähtud juba. Küll tahaks ta mujalt remonti saada - uut kaanetihendit, keevitust jne. Ei maksa endale samas illusioone luua, et muud turul samas hinnaklassis olevad masinad keretöid ega nokkimist ei tahaks :D Sõidab see auto iseenesest väga kenasti, ei kolise ega värise, kurvilisel asfaldil lausa innustab kimama ja kogub sealjuures krapsakalt kiirust. Minu käes on ta olnud 3 aastat ja ~40 000km ja ei kahetse igatahes :D

Pilte ka:

Ja ütlen ära, et pildil olevaid velgi kaasa ei saa, kui just päris mitusada eurot pealkirjas küsitud hinnale juurde ei maksta. Kaasa saab kaks jooksu 14" plekkidel rehve (lamellid ja naelad) ning ilukilbid.

096024011fd532.jpg

0960240211ee67.jpg

096023999b2427.jpg

096024025946db.jpg

09689066979ce6.jpg

0969737193276c.jpg

0969737514d87d.jpg

0969737358f541.jpg

0969734293afc2.jpg?1340812610

Hinda küsin selle auto eest 1000 eurot. Tingida ei taha... ja kiire on ka, seoses 6. juulil hakkava puhkusega - siis olen harvem kodus ja saan seega harvem huvilistele autot näidata.

Asub Paides.

53 410 582 // PS

Edit: täna pesin radika läbi ja panin uue tosooli. Lisaks liitsin kokku kogunenud tšekke ning võib öelda, et paljalt varuosadele olen kulutanud üle 400 euri. Teenindustes remontides oleks lisandunud ka kopsakad teenustasud remondi eest, kuid ise tehes olen selle raha säästnud. Lihtsalt, et tekiks natukene ettekujutust tehtud kulutustest. Lisaks veel mootori ostmine, kasutatud amordid, regulaarne õlivahetus (seda varuosade juurde ei liitnud) jne jne.

Muudetud , muutis GTA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 4 nädalat hiljem...

Greger sinu silmis on see auto vähem väärt, kui see ära mädanenud põllega e30 mida sa siin kuulutad? Naljatilk.

Ma ei liigutaks seda hinda kuhugile poole, aasta pärast saaks hoopis tõsta hinda.

Muudetud , muutis erxx
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Gregeri 318-l pole häda midagi, olen seda lives näinud ;)

Hind ei ole kivist aga arutada saab seda auto kõrval.

Juhiistme padja vahetasin ka ära, seal on nüüd musta-halli ja diagonaaltriibuga räbalavaba ja vormis variant.

Hetkeseisuga on auto 10. septembrini bronnis, kuid vaatama võib täitsa vabalt tulla, juhul kui too mees oma lubadust pidada ei saa siis arvestan järgmise tõsise pakkumisega. Kahe kuu jooksul on üks inimene vaatama jõudnud ka :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus