Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima. 2009 10 Oktoober laup


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 299
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

MA ise mõtsin et võiks korraldada 4 suurt üritust aastas:

1. Talvel siuke paari päevane kogunemide kus saab siis pidu panna, eesti muusika järgi tantsu lüüa saunas käia ja pärast lumehange hüpata.

2. Kevadel suve algul kui hobiautod välja tulevad Väike kruiis ja jutuajamine.

3. Suve keskel minig telkimine/kämping/maja ja siuke mitme päevane üritus, koos grilli ja mõige kuuga (Koht võiks kuskil mere ääres olla).

4. Ja siis sügise alguse poole Kruiis ja jutu ajamine jällegi siis kuskil.

See oleks minu nägemus järgmiseks aastaks. :wink:

Olen nõus ja käsi. Abiks ei saa olla kuna muid tegemisi nii palju. :roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

krt sellel ajal, kui teie ringi sõitsite ja eputasite oma autodega, pidin mina enda suksul põhja lappima. Õnneks käis garaa¾ist läbi päris palju tuttavaid, kes mullegi kiidusõnu jagasid ja suksut imetlesid. Piltide järgi vaadates oli üritus ikka mega olnud teil. Viljandi rahvas oli ka täitsa esindatud ja puha. Järgmine kord olen enda omaga ka kohal!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

põhimõtteliselt elu esimene video mis kokku mixitud :D ex ajapikku üritab midagi paremat kokku keerata :D loo valik oli selline kuna ple arvutis midagi peale hardcore :oops:

Ainult kiidusõnu sulle et ültse video tegid ja üleültse mitte halva :!: :!: :!: :!: :)

Arenemis ruumi on aga mis kõige tähtsam ... algus on tehtud :twisted:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 10 kuud hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus