Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima. 2009 10 Oktoober laup


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 299
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Minu poolt kah siis pildid:

PA102915.jpg

PA102928.jpg

PA102951.jpg

Üks naljaksa pilt mille kphta tekkis kohe komentaar kah pähe, igtahes Riho e39 kes oli hüsteerias ja nuttis et oli sattunud valesse kohta: :D

PA102953.jpg

Järgmine kord paluks sellised pudelid autosse jätta ja kui juua tahate siis jooge kah autos:

PA103063.jpg

PA103078.jpg

http://s283.photobucket.com/albums/kk301/P2hkel/?start=0 Ülejäänud pildid siis, sry ei ole veel kõige asjalikum selles pildistamises Osad udused ja osad hämarad. Eks ajajooksul läheb see paremaks.

PS! Kes tahab õiges suruses pilti siis saatke PM ja millist pilti tahate.

Edit: Viimase uploadiga läks järjekord sutsuke sassi, loodan, et te ei pahanda.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Käidud, nähtud, pilti tehtud :lol:

Väga mõnus vaatepilt oli kui sulle üle 40-ne rulli vastu tuleb :D

Natuke häiris see, et oli jutt, et ei kraabi jms, aga ikkagi mingi sedaan prefacelift, tagaaknal oli silt roland huias muudkui.. Sõitis meil täpselt ees ja muudkui andis minna, pärast kristiine parklas räägiti uuesti üle, sis ta hakkas autot teise kohta parkima ja jälle .. Aga muidu jap, väga hea üritus .

Ise veeresime Võrust kohale, oli keegi veel kaugemalt või meie olimegi ?

Videomaterjali ootan ka huviga :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii minu poolt suured vabandused selle pudeliga pildi pärast võtsin paar sõpra kaasa kellel endal ka e30 või need olnud. Ka neile meeldis üritus väga aga hakkasid viina jooma siis läks asi tõesti ülekäte ja kohati oli ebaviisakat käitumist ka minu autost. Kui keegi nii vihane pole, et mulle edaspidi need üritused ära keelab siis garanteerin, et see jäi esimeseks ja viimaseks korraks.

Vabandan väga omalgi tuju halb sellepärast

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vabandan ,et minu rull oli liiga must sai just ennem carway lammutuses käidud ja kruusateed teevad oma töö

e30 324td touring lazurblau mettallic reg nr 326 atp

Mina tulin tartust

Ja üritus oli tõesti suurepärane 8)

Ja nüüd ka e30club.org kleeps küljes 8)

Sa tossutasid minu ees vahepeal suht kena masin :):D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii minu poolt suured vabandused selle pudeliga pildi pärast võtsin paar sõpra kaasa kellel endal ka e30 või need olnud. Ka neile meeldis üritus väga aga hakkasid viina jooma siis läks asi tõesti ülekäte ja kohati oli ebaviisakat käitumist ka minu autost. Kui keegi nii vihane pole, et mulle edaspidi need üritused ära keelab siis garanteerin, et see jäi esimeseks ja viimaseks korraks.

Vabandan väga omalgi tuju halb sellepärast

Noh eks anname adneks aga järgmine kord paluks jah ümber valada pläskusse kui tõesti muudmoodi ei saa või siis autos juua nii et teised ei näeks. Aga kõige parem olkes ültse mitte juua. :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mmmm. täitsa rahule jäin. 8)

Ilusad e30ned , ilus ilm.. mida veel tahta. :twisted:

nüüd siis videomaterjali ja pilte üle kaema.

ehk siis mõni osavam käpp meisterdab ühistest piltidest ja videodest mingisuguse übervideo kokku? paneks juutuuubi nime alla ala Estonian e30 Club vms.

:roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Natuke häiris see, et oli jutt, et ei kraabi jms, aga ikkagi mingi sedaan prefacelift, tagaaknal oli silt roland huias muudkui.. Sõitis meil täpselt ees ja muudkui andis minna, pärast kristiine parklas räägiti uuesti üle, sis ta hakkas autot teise kohta parkima ja jälle

Kristiine parklas ta tegi selle päeva kõige ilusama külgees sõitmise enne seda kui kõvahäälega räägiti, et igasugune rataste kiiremini pöörlema panemine tuleks ära jätta. rivis sai iseg ka foori tagant ikka kiirendatud teinekord, esimesed läksid siis mina ka, why not.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sai siis kah Tartust kohale veeretud.Vabandan väga kui kellegile mingeid ebameeldivusi põhjustasin oma manöövritega(laske veel "maainimene" Tallinna :D ).Üürikeseks ajaks nägin ühte M3-e meiega kruiisimas- kahjuks ei saanud väga lähemalt uurida seda.Igatahes ise jäin väga rahule üritusega ja loodan ka tulevikus osaleda..

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hea oli ka vaadata kui seisime seal luluväljaku juures pikkas rivis ja paljud möödujad võtsid kiirust maha ja uudistasid 8)

Minu arust oli kõige huvitavam hetk see kui te keerasite pärnaka pealt järevana peale siis migni ca 45 rulli lähevad möpöda ja seal vahepeal teine samapalju autosid kes istusid teil järel kuna nii aeglaselt läksite. :D

Ise pildistasin seal sams kõrval. :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus