Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima. 2009 10 Oktoober laup


P2hkel

Soovitatud postitused

Eesnahkhiir, kas sa digimuutusid pedofiiliks :D ?

Ja kurat :lol: miks mind vaja pildistada oli :twisted: :shock: Seal ei ole mitte midagi vaadata :oops: :lol:

Üldiselt, mina jäin väga rahule, enne kristiinet, seal viadukti juures oleks äärepealt IX'i mahakandmisele sõitnud, aga noh happens, aken sitane, päike paistis silma auku, midagi ei näind, esimene auto läks, ma hakkasin järgi minema ja oii oiii oiiii imet :lol: õnneks Matuxi auto heas korras ja pidurid võtsid nagu seina taha.

Retspets kõikidele kes kohale tulid ja eriti korraldaja poolele :wink:

Kõik olid ainult nii vaiksed kuidagi, ma vahepeal vaatasin jälle ümber ringi, et ma olen suht ainus kes kõvahäälega üle rahva möliseb ja naerab :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 299
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

heh üritus oli lahe!

VÄGA VABANDAN NENDE EES,KELLE MU AUTO OTSUSTAS VEEGA TÄIS PRITSIDA!!!!!!!

masin läks keema.. viimases peatuses, punnisin kinni kiilunud piduritega ülesse parklasse välja, oli suur viga.

Lasi vee välja, ei juhtunud õnneks hullu midagi, lõdvikud terved ja mahlad ei läind ka segamini. Tänud ranzzz-ile kes tosooliga varustas, ja üks pakkuja oli veel, suured tänud! Samuti laenati kruvikat.

Natuke hea ka, saigi enne talve vesi tosooli vastu vahetatud.

E30 klubi on tegija!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

heh üritus oli lahe!

VÄGA VABANDAN NENDE EES,KELLE MU AUTO OTSUSTAS VEEGA TÄIS PRITSIDA!!!!!!!

masin läks keema.. viimases peatuses, punnisin kinni kiilunud piduritega ülesse parklasse välja, oli suur viga.

Lasi vee välja, ei juhtunud õnneks hullu midagi, lõdvikud terved ja mahlad ei läind ka segamini. Tänud ranzzz-ile kes tosooliga varustas, ja üks pakkuja oli veel, suured tänud! Samuti laenati kruvikat.

Natuke hea ka, saigi enne talve vesi tosooli vastu vahetatud.

E30 klubi on tegija!

See oli jubedam kui laagri ümberpöördel pagassist sul vett tuli, niikui minu tagarattad sinna sõitsid tuli pea, et spin :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Täitsa kipa :)

linnavahel jah kahjuks foorid ja värgid keerasid rivi peeti, aga no samas see polnud enam lihtne rivi ka :lol:

pirita teel ja viimsi vahel oli seksikas vaade :D

lipuvardale tehke tugevdus :lol:

ja pilte ja videosid paluks ka :)

muidu ülivägev ja kordaläinud üritus...

tänaks kõiki osavõtjaid ja korraldajaid :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga aega juu veel on täna kui oma rullikaga tulla ei saa siis tule kas või mingi muu masinaga.

Heheee.

Ma olen ikka hea tüüp. Vaatasin öösel unise peaga enne magama minekut et krt 10nendal oli ju see kogunemine, ise vaatan kella kõrval kuupäeva arvutis ''10'' - nojahh magasin siis maha mis teha. Täitsa juhuslikult sattusin tüdrukuga päeval Ülemistesse autot parkima ja rääkisin ühe tuttavaga kui vaatasin et oooohohhh mingi kari E30neid voolab kohale, tegin siis tiiru (hõbedase A4jaga) ümber pemmide, ja vaatasin mis masinad kohal on. Ei hakanud tilkujaks tulema, eks järgmine aasta enda autoga kaa platsis. :)

Igati asjalik üritus tundus. Päris palju autosid ja mis veel tähtsam kenasid autosid. :D

Ken

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Heheee.

Ma olen ikka hea tüüp. Vaatasin öösel unise peaga enne magama minekut et krt 10nendal oli ju see kogunemine, ise vaatan kella kõrval kuupäeva arvutis ''10'' - nojahh magasin siis maha mis teha. Täitsa juhuslikult sattusin tüdrukuga päeval Ülemistesse autot parkima ja rääkisin ühe tuttavaga kui vaatasin et oooohohhh mingi kari E30neid voolab kohale, tegin siis tiiru (hõbedase A4jaga) ümber pemmide, ja vaatasin mis masinad kohal on. Ei hakanud tilkujaks tulema, eks järgmine aasta enda autoga kaa platsis. :)

Igati asjalik üritus tundus. Päris palju autosid ja mis veel tähtsam kenasid autosid. :D

Ken

Kõlas lubadusena :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus