Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima. 2009 10 Oktoober laup


P2hkel

Soovitatud postitused

Peab vist termosega teed või kohvi kaasa võtma.

Ega see vist paha idee ei oleks, aga ainuke jama on see, et ise tulen cabrioga ja tahtsin sõidu ajaks katuse maha lasta, et saaks häid pilte. :roll:

Edit: Kes veel kohale tulevad ja endast märku veel andud ei ole, siis võiksite seda teha saaks parema ülevaate. :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 299
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Ega see vist paha idee ei oleks, aga ainuke jama on see, et ise tulen cabrioga ja tahtsin sõidu ajaks katuse maha lasta, et saaks häid pilte. :roll:

Mul oli ka selline plaan. Kuid tundub, et asjad nii vist ei lähe. Peab parklas seismise ajaks vihmavarju muretsema.

Ka võiks läbi mõelda mõne sellise parkla varjandi kus katus on peakohal. Sest paduvihmaga vaevalt, keegi tahab autost välja tulla.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

aga kui sinna laagri maksimarketi all parklase minna ??

või pekstakse meid sealt ära

Laagri maksis pole ju maa alust parklat. :roll:

Edit ma võin järgmise nädala algul käia mustikast läbi ja uurida selle kohta, kuskilt jäi nagu meelde et VW klubi oli korraldanud seal all selle kogunemise aga seal alla ei tohiks suitsu teha ja prügi enda järgi ilusti pürgikasti visata.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Üks võimalus oleks ju muidugi läbi linna kruiis ära teha ja siis äkki kristiine parklasse või sikupilli prisma parklasse või mustika keskuse parklasse alla suunduda.

Aga siis peaks nende keskustega konsulteerima sellest et kas on võimalik ...

Sikupilliga on see jama, et mõned kellel on madalam auto sealt alla ei saa! Järele proovitud!

Aga hea lauge allasõit on mustikas :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kristiine oma vast isegi parem mõte. Tõsi ta on et laup. rahvas käib poes ja värki aga kui ma ei eksi siis krissus on 5 korrust,,, võin muidugi eksida :oops:

Miks ma krissu poole kaldun on see et ise korduvalt mustikas kogunemistel käind ja kogu aeg on mingi probleem olnd. Väga väikeste asjade pärast tullakse seletama :?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus