Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima. 2009 10 Oktoober laup


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 299
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Mental, mis sa läbustad siin teemas. Ja kellel siis ohtlik auto on? Sorry, ma küll ei taha, et mulle mingi ilma rehvideta masin tagant sisse peaks sõitma või ees mingeid ulme manöövreid tegema :roll:

ma arvan, et keegi ei tee seda... hetkel olen aru saanud, et selle foorumi kasutajad ühel meelel, et tahame üheskoos ikka rullikute teatud mainet korrastada ja mis ei saaks veel parem olla, kui üks sügisene rahulik kruiis, mis ka korrakaitse organitega kooskõlastatud, ja see, et mõnel on vähe teiseks otstarbeks mõeldud auto ei tähenda veel seda, et terve kruiisi vältel külg ees sõidab või siis ümmarguselt 402 meetri kaupa lapatsid põhjas hoiab...

ma arvan, et igaüks suudab selle paar-kolm tundi ka rahulikult sõita....

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mental, mis sa läbustad siin teemas. Ja kellel siis ohtlik auto on? Sorry, ma küll ei taha, et mulle mingi ilma rehvideta masin tagant sisse peaks sõitma või ees mingeid ulme manöövreid tegema :roll:

mitte eriti tänava legaalsed sa tark pea

ehk siis korv istmete v mõne muu säärase illegaalse vidinaga kellel kõik korras need katavad

indrek ole kussss kui ei mõista millest jutt

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rahulik kruiiis ja kõik tulevad, :) lükkame need mitte nii väga tänavalegaalsed masinad teiste legaalsemate vahele ära. Rahulikult.

Naudime kruiiiisimist. Siis hiljem teadjamad mehepojad lükkavad pildid ja videod kokku. Lõbus vaadata hiljem!

Kujundame ise oma "rullikate" maine :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ei tea kas on se hea mõte aga kui kõigil on võimalik siis printige oma foorumi kasutaja paberile ja siis paneks selle kuskile esiklaasi vahele või siis päiksesirmi külge, siis kui se alla on tõmmatud siis on näha kelle auto on 8)

lihtsalt pakkusin midagi välja et saaks teada mis auto kellegi oma on :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus