Hüppa postitusse
  • 0

K: Sedaani ja touringu vedrustuse vahe?


GTA

Küsimus

Küsimus ajendatud sellest, et paljude tuuningfirmade kodukatel tehakse vahet sedaani ja touringu vedrustusel. Saan aru, et R4 vs. R6 ja 45mm vs. 51mm püstaku vahed on täiesti pädevad siis mis on teistmoodi, et näiteks touringu madalduskomplekti ei saa kasutada sedaanil?

Konkreetne näide:

R6 sedaan, 51mm püstak, 60/55 amordid ja vedrud:

http://www.jom.de/products/gb/Vehicle-Types/BMW/3er-E21E30-E36-E46-E90E92/Lowering/JOM-Suspension-KIts/Suspension-kit-JOM-BMW-E30-320i-323i-325i-325e-324D-324TD-sedan-11-82-05-91-60-55mm-51mm-strut-with-TUV.html

R6 touring ja carbio, 51mm püstak, 60/55 amordid ja vedrud:

http://www.jom.de/products/gb/Vehicle-Types/BMW/3er-E21E30-E36-E46-E90E92/Lowering/JOM-Suspension-KIts/Suspension-kit-JOM-BMW-E30-320i-325i-324TD-Touring-Cabrio-11-82-05-93-60-55mm-51mm-strut-with-TUV.html

Ainus mis pähe torkab, et touringu tagumine pool on jäigem et koormat paremini kannatada?

Asi selles, et saatsin päringu ja sedaani komplekte ei saa määramata aeg tellida, ladu tühi. Oleks mõtet siis touringu komplekti nuiata?

Võibolla üldsegi loll küsimus ja vastus on väga lihtne ja loogiline kuna ma pole touringut/kabriot ei omanud ega remontinud :D Sellisel juhul vabandan igaks juhuks ette ära.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 5 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Krt, ma ei tea, autoweeki andmetel on kaaluvahed suhteliselt marginaalsed siiski:

325i sedaan, manuaal: tühimass 1200kg, kandevõime 460 kg, täismass 1660kg

325i touring, manuaal: tühimass 1270kg, kandevõime 480kg, täismass 1750kg

325i kabrio manuaal: tühimass 1310kg, kandevõime 400kg, täismass 1710kg

Maksimaalselt tühimassi erinevus 110kg, täismassi erinevus 90kg.

Sellegipoolest jah, kõik see kaal mängib ainult tagaotsa peal, esimeste istmeteni ju identsed pmst.

Samas ma ei usu, et see madalduskomplektide vahel mingeid juhitavuse probleeme tekitaks. Võibolla, et selle lubatud 55mm madalduse asemel saab hoopis 35mm näiteks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Eks ta nii ole jah :D Mul käest läbi käinud m-sportfahrwerk vedrud mille esivedrud olid koodi järgi konditsioneeriga R6 masinatele. Kummaline, et autol endal mingit konti polnud ainult, varustuse lehel oli igatahes m-sport vedrustus kirjas, nii et kas tehases pandi kogemata valed vedrud või ma ei tea mis :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus