Hüppa postitusse

M:325ix 1989 sedaan manuaal MÜÜDUD!


Uljasx

Soovitatud postitused

Tere

Värv on Diamantschwarz metallic.Võin mootori ruumis olevast värvi sildist ka pilti teha kui vaja.

Plekkveljed on jah IX originaal (isegi orig.vargamutrid on küljes aga ei ole neid mütse ega võttit.)

Vin 7 viimast : ED60582

Muudetud , muutis Uljasx
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Nimelt kui eesmine kardaan ära võtta , saab tagaveolisena sõita.See on ka ühtlasi väga hea vahekastis oleva Visko test.Kui auto ei liigu ilma eesmise(või tagumise) kardaanita siis on Visko küpse.

Edit

Minu viga, unustasin mainida et 10 minutiga saab hakkama kas kanalil või tõstuki peal.

Muudetud , muutis Uljasx
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eix22 soovil tsiteerin tema enda sõnu:

"Maini oma teemas ka ära, et sa oled 3 aastat kasutult tegelenud lollusega, mille tõttu peab uus omanik varsti suure raha eest ostma uue vahekasti, et sealt viskot saada."

See lause käis siis selle kohta et MINA ,TALVEL sõidan autoga selliselt et eesmine kardaan on ühendatud ja SUVEL selliselt et EI OLE ühendatud.

Allar

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuidas siis teie arust on tekitatud see 63 -37 veojõujaotus??

Ma pole soovinud et sa minu sõnu siia tsiteerid vaid mainid rahvale ära et suvel sõidad ilma kardaanita, arvates et auto pöörab paremini ja võtab vähem kütust. No seleta siis siin rahvale ära, kuidas saab ilma kardaanita auto võtta vähem kütust, kui ta veab esiratastega ikka kaasa pooltelgi ja diffrit??

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Siin ei ole midagi vaielda tõesti, hakkad ilmselt juba ise ka aru saama ,et mul on õigus ja selline teguviis on täis jura ja kõik asjad on hoopis vastupidised.

Vaidlus oli teistele teemadel, see kas auto hetkel toimib või ei toimi, see polnud kõnealuseks teemaks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus