Hüppa postitusse
  • 0

Varastatud e30


Ips1987

Küsimus

03.06.2012. varahommikul varastati Soomes Helsinkis majaeest tänavalt minu auto 318is.

Auto registri märgiks on 011 AOC. Kui kusagil foorumites pakutakse mõningaid juppe või kui kellegil on sidemeid soome bmw clubiga siis olen väga tänulik kui kellegil on mingisugustki infot mu auto kohta. Sai autot korralikult putitatud ja uuendatud ning nüüd kui oli ainult vaja vahetada jahutus sidur, varastati masin majaeest lihtsalt ära. Auto on musta värvi ja alla on kruvitud tuuralumiiniumist põhjakaitse, juhi iste on vahetatud(poolkorv ralli iste), 16 tollised valu veljed 5 kodaraga kergelt punnis kodaratega, Praeguseks on eemaldatud selle pildipeal olevalt autolt ainult tagumine tiib mis on asendatud tavalise madala kummi tiivaga, Esi stange on facelift koos lauade udukatega ja külje laiendid on ka ära võetud. muidu masin sama aga lihtsalt ilusamaks tehtud.post-966-0-03787100-1338809082_thumb.jpg

post-966-0-83299300-1338809185_thumb.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 14 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Toll ja muud teisaldus firmad ei tohi masinat ennem minema viia kui on omanikku teavitanud! Ja mendiski juba käidud ja avaldus tehtud. Kuskil tasulises parklas ja teisaldus firmades sellisest autost ei teata midagi. :(

Muudetud , muutis Ips1987
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Pane Fin-Est foorumisse üles. Mul varastati mingi kuu tagasi koivukyläst maja eest scirocco ära. Tegin fin-est foorumisse fbs teema ja üks eesti lehekandja leidis 2 päeva hiljem ja sain auto tagasi. Vedeles Korsos ühes parklas.

Aga mis seisus sul siis see masin oli kui sa selle kätte said?

Ja kas sa need rotid ka kätte said?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Oli sul signa ka peal või midagi sellist.pagan ei julge ennam enda oma sina viiagi ,viivad teise varuosadeks.

Loodan et saad kätte ikka.Tavaliselt nad kaugele ei sõida nendega .Tiiruta ise mingid koolide ja poe parklad läbi õhtul ehk näkkab.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Oli sul signa ka peal või midagi sellist.pagan ei julge ennam enda oma sina viiagi ,viivad teise varuosadeks.

Loodan et saad kätte ikka.Tavaliselt nad kaugele ei sõida nendega .Tiiruta ise mingid koolide ja poe parklad läbi õhtul ehk näkkab.

Signat ei olnud peal :( Aga aken oli lahti ja maja eest varastati. Kui oleks käivitatud siin samas maja ees oleks kuulnud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

OUJEEE.......

Auto käes ja nüüd siis kohe lukkude vahetus ja signa peale. Võimalik et tuleks midagi veel turvalisuse mõttes lisada aga veel ei tea.

Masin oli seest täiesti pahurbidi pööratud. Vargad olid võtnud kaasa isegi taara, mis muidugi soomes maksab. Aga pagasniku luuk oli ka lahti tehtud ja hilti 3kilone piik ja tutikas vispel olid alles jäetud :D!! Nüüd siis masin õnnelikult minu valduses tagasi. Ega väga tihti vist ei joppa nii, et varastatud masina tagasi saab :D:BMW: !!!

up

Muudetud , muutis Ips1987
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Aga üldiselt oli masin korras?

Tore, et tagasi said ja nii kiirelt :)

Üldiselt polnud masinal muud häda kui 180 euri eest parkimis trahve(mida ma muidugi maksma ei pea) ja tagumised amordid on kannatada saanud. Aga need olidki vahetamist ootamas juba :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

zaddam mõtles masina korrasoleku all vist peale varaste üle käimist.

Nu pärast varaste üle käimist oli auto väljast kui seest korras! Nagu juba ennem ütlesin, et tagaamordid on ainult kannatada saanud kõik ülejäänud on korras. Tagumine iste oli ka pahupidi aga selle panin paika õnneks oli terve :D.Salongist oli varastatud kõik mis tasku mahub: tomtom one (ilma kinnitusetta see jäeti akna külge), dokumendid, leathermani taskunuga, plast taara, läpaka auto laadija, päikeseprillid ja tööpüksid koos tööjopega. Need siis olid need asjad mis varastele meeldisid!

Tänud eix22 difri eest, töötab korralikult B). Mootori pöörded läksid vähe kõrgemaks aga jõudu tuli ka juurde :P.

Muudetud , muutis Ips1987
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus