Hüppa postitusse

Teen: Nahast käigukangi ümbrus nahkasid!


madis23

Soovitatud postitused

Kellel soovi oma autol käigukangi ümber olev katkine nahk või riie korraliku uue vastu vahetada siis see võimalus olemas, või kui kellegil soovi hoopis mingit teist värvi see nahk teha siis ka selline võimalus olemas.

Asi toimiks ni, et toote oma vana naha või kasvõi koos selle plastikuga mille külge kinnitub, mu kätte ja hea juhul järgmisel päeval saate uue ja korraliku tagasi,(võib minna ka rohkem kui üks päev selle tegemisega) kogu se lõbu maksaks 200eek tk. Igast erinevaid värvi nahka saate kysida kh.

.

Lisa info siis esialgu PS, (kuna ise päris ei õmble vaid üks teine pereliige, pean vb nõu küsima)

Asukoht minul on tartust 5km väljas.

Näitan siis mõned pildid ka tehtud töödest:

Algul oli selline

large_20790117_sCim.jpg

Ja uus sai selline

large_20790119_LQyc.jpg

Siis sai sõbrale kahte värvi tehtud.

imgp2673.jpg

imgp2674.jpg

Ja mu enda civicule sai tehtud siis selline

large_20790825_HWHd.jpg

Kui lisandub mõni uus, eks lisan siis ka pildi 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
  • 2 kuud hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...
  • 2 kuud hiljem...

e30 kohta...kui käigukangile koti teed, siis äkki saad hakkama ka käsipidurile koti tegemise...see stock kumminiblakas mulle eriti ei istu. kunagi tellisin ka kuskilt mingi nahakatte aga see oli nii väike et vaevalt mahtus ümber kässari...ei teagi kas see mul kuskil alles...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 8 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus