Hüppa postitusse

K: Reguleeritav strutbar R6le


ranzzz

Soovitatud postitused

püstakud surud niisama tungiga tagasi. Hiljem, kui strut peal on, siis enam pole kuhugi vajuda...:D

Minu kaine mõistus ütles seda sama aga igaks juhuks küsisin arvamusi ning lihtsalt tahtsin teada kas regullitavaid ka e30-le pakutakse kuskil :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 9 kuud hiljem...

herrr p2hkel originaalis polegi strutbari e30nel

veel vähem 19mm või 24mm

üldse pole :roll:

Kas originaal paksus ei old mitte 19mm või 24mm ?

Ja kui õieti mäletan siis aftermarketist jäid 32mm silma ..

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 aastat hiljem...

Panin kunagi (12 aastat tagasi :D )oma esimese e30'nega nii õnnetult hüppesse, et lõi püstakud koomale ja rattad lääpa, siis sai lihtsalt toru+tung püstakute vahele pandud, rattad enamvähem sirgeks ja jäik strutt peale. Korrektsem oleks muidugi võtta sirgelt masinalt või kuskilt netist lansekate vahe ja püstakute vahe mõõdud ja üritada need jälle samaks saada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole siin midagi välja tulnud, teema siiski reguleeritava kohta, paari inimese otstarbekuse arvamus ei tähenda antud toote mõttetust. :)

isiklikult soovin ühte sellist kindlasti. Kuna tavalisel on timmimise maa mitu cm, siis täpsest püstaku paigasolekust ei saa juttugi olla. Lisaks ka täiesti korras kere puhul liiguvad lansekad. Kas üles tõstes on vahe teine, kui raskuse all. Miks mitte raskuse all juba pisut pingesse keerata?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

aga suured jõud mõjuvad sellele talale?

 

mingi kõver pinges toru seal kahe püstaku vahel on nagu vibu minu vaimusilmas,liskas on ilmselt se pigutamis koht üks nõrgemaid lülisi selles instrumendis.

ma arvan et se tala peaks olema nelikant torust või topelt toru ja võimalikult jäik st ilma jätkukohata.

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus