Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Margo

Suvine kokkutulek 7-8 juuli Oore puhkealal

Kogunemine 6-8 juuli  

18 kasutajat on hääletanud

1. 1. Kas tulen kohale?

• Jah
      1
    • Jah
      1

Soovitatud postitused

need saab ju ette istmele panna seal ei istu ju öösel keegi ;) kui ise taga põõnad

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Noh jah korvtoolis mille seljatugi on mitte reguleeritav on see vägagi ebamugav. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No aga räägiks siis ehk nüüd täpsemalt, kuna kokkutuleku kuupäevad on 7-8 juuli, siis kuidas on lood ööbimisega ???

On selleks siis mingi maja vms... voodid olemas jne... või peab kõik ise kaasa võtma. Kuidas on lood ööbimisega seal ?

Teemas pole nagu seda teemat keegi eriti puudutanud, aga siiski, ei tahaks, et kohale saabudes tabaks üllatus, et " voilaa, sina ööbi seal, kuhu maandud"

Öö otsa pidu ei kavatse ka ju nagu panna, järgmine päev jällegi vaja ju kodupoole liikuma liigutada end vaja.

Kas tuleb omad tekid, padjad kaasa tirida, või suisa voodid ? Või mis seal kohapeal olemas üldse on ?

Ärge ajage juttu, et maga touringus :D proovitud, võimatu :D

Kuidas siis lood ööbimisega seal ???

Usun, et ma ei ole ainus, keda see ööbimise osa huvitab.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ilmselt enamustel tuleks varuda telk koos ööbimis varustusega kaasa. Seal on majad kus on mõned koikud sees(puust), aga täna ei oska kogust öelda. Lähen HondaMtx`iga läbi sealt loodetavasti homme ja kontrollime suitsusauna ka üle. :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

ma võtan usa armee välivoodi kaasa ))

Muudetud , muutis Leks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

pähkelm, kui tuled, siis tule selle 2.8ga :D ma istun hetkel garages, mootor nina ees maas ja üritan siin juhtmestikku mootori külge panna, aga vähe täpsesutust sinu auto pealt ei teeks paha :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nu kui ma tulen siis ma tulen ikka jah oma rulliga. Paras opiin saab see olema ja peab tööriista komplekti kah igaks juhuks kaasa võtma :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nii käisime kohapeal hondamtx`iga ja majades kokku 7 nari voodit, mis teeb 14 magamis kohta(kõva pind)+ suht palju ruumi varju all. Plats on nii suur et võiks vabalt mahutada kasvõi 30 autot. Suitsusaunal on rotid raudukse ära viinud, aga muidu võimalus kasutada. Ei tea kas on aga mõtet asja käima panna :)

RMK paneb tuleva nädala alguses sildid ka välja, et ala on broneeritud ja ärge unustage võtta kaasa 2-4 €(oleneb rahva kogusest), et anda puude eest raha kohalikule puuärikale :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kui ma just heina ei pea siis katsun ka kohal olla. polegi ennem sealkandis käinud

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

ja kõige uuem aku :lol:

Muudetud , muutis Leks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Keegi grilli ka kaasa võtab või säristame lõkke peal vardast lihhi? Igaühel pole vist mõtet oma grilli kaasa vedada? Pärast umbes 24 grilli koos :D

Muudetud , muutis Airi L

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

ma ei võta, minul väikest pole. äkki kohalikud saaksid orgunnida, neil hea vedada siis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Teeks siis 10.30 Järve keskuse parklas. Kell 11 võiks liikuma hakata!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

...seega Eix võiks igaks juhuks paar akut kaasa võtta :P:) Ja mina ilmselt võtan igaks juhuks läpaka ja iPodi kaasa :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aga ma kahjuks ei saa ühineda :S Kuna raha täitsa otsas ja palgapäev alles 16 juuli :S Ning alla 200 € selleks ajaks elamiseks :( Ei venita kuidagi laevapileteid ja kütust välja selle rahaga ja elamisega.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuna täna selgus et pean siiski tööl olema laupäeval, siis minu jaoks jääb kahjuks tripp ära, aga siiski head reisi ja pidutsemist teile.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus