Hüppa postitusse

Suvine kokkutulek 7-8 juuli Oore puhkealal


Margo

Kogunemine 6-8 juuli  

18 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Kas tulen kohale?

    • Jah
      1
    • Jah
      1

See küsitlus on uutele häältele suletud


Soovitatud postitused

Autosi oli ikka väga vähe, arvestades et sina olid juba kahe autoga...:)

Inimesed lihtsalt ei viitsi osa võtta üritustelt, saaks aru et 100 autot, siis on normaalselt.

Tallinna kolmapäevased kogunemised, seal on ka 15-25 masinat parematel aegadel, mingil suve kruiisil oli pea 50 autot...enamus harjumaalt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kaalusin isegi veel järele tulemist, aga kuna ei saanud kedagi kes oleks viitsinud veel kaasa tulla ja ühtlasi hakkas ka bensupump jamama ja selle sain alles kuskil 8ks õhtul korda siis ei hakanud õhtul õksinda sinna poole suunduma. Aga millalgi õiks üritust uuesti korrata siis oleks ise kah käpp.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@eix22 - mina - nagu kõrvalvaatleja - hindan 15 autod kõrgelt! Võrdle kui palju Eesti masinaid olid 2 nädalad tagasi Värskas...

Kindlasti veeretavad 2013 rohkem osalejad omad masinad ka kohapeal, kui telkimine ei ole ainukene pakutud ööbimisviis...

Kokku 50 eksemplaarid E30 ühest kohast Eestis koos? Pakun välja - võimatu - võib olla koos Soomlased ja Lätlased - siis jõuate 40 peale...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma nüüd ka koju jõudnud ) Minu kruiis oli siis 620km pikk, Tln-Valga-Võru-Tartu-Tln.

Üritus igati positiivne, ainuke kurb asi on see et käed ja pea põlesid päikse käes ära, nüüd mul korralik särk seljas ja prillid ees :D

Pilte tahaks näha juba :)

p.s erxx, ära palun enma nii tee, nagu sa tegid hommikul.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina jäin ka igati rahule. Igati korda läind üritus !! =)

minupoolt (tegelt laura) pildid tulevad homme ;)

Kusjuures hommikul hondaga mõtlesime järgmise korra üle ja leitsime et Saaremaa oleks igati vägev koht kuhu minna. Laural on seal ka maja metsa sees suure platsi, sauna, ja külakiigega. Meri on ka mingi 2 km kaugusel.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@eix22 - mina - nagu kõrvalvaatleja - hindan 15 autod kõrgelt! Võrdle kui palju Eesti masinaid olid 2 nädalad tagasi Värskas...

Kindlasti veeretavad 2013 rohkem osalejad omad masinad ka kohapeal, kui telkimine ei ole ainukene pakutud ööbimisviis...

Kokku 50 eksemplaarid E30 ühest kohast Eestis koos? Pakun välja - võimatu - võib olla koos Soomlased ja Lätlased - siis jõuate 40 peale...

Oleksin kindlasti kohale tulnud, kuid kuupäev oli minuarust veidi jama. Kindlasti oleks kohalike Eestipoisse rohkem olnud kui see ei oleks olnud Jaanipäeval. Mina näiteks pean perega jaanipäeva :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sina olidki see kes piirajasse lasi? :D

Pildid on mõnusad...Eixi laps oli jube vahva :) Aga jah, mina tahaks Kerti tänada, et ta viitsis orgunnida seda üritust ja kui tähele panite, siis ei olnud meil vaja ka puude eest tasuda ;) Muidu augusti kuu pidi soe ja ilus tulema :D:D:D Kordame?

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Suht sisukas nv oli. Reedel lõpetasin öösel 01.00 töö, edasi linnakale ja baari juurde. Siis kerge kaklus sõbra, sõbra onu ja mingi tuntvõõra vahel, hiljem 06.00 hommikul haiglasse. Magama sain alles 10.00 paiku. Ülesse aeti 14.00 umbes, kui ühel tuttaval oli vaja pukki remontida. Kerge remont tehtud ja peaaegu laupäeva joogiraha teenitud, siis edasi pessu.Peale pesu asjad kokku ja erxxi e30 järele(kes siis muu autoga kokkutulekule läheb). Autole õlisid juurde ja peale täkku andmist käivitus. Siis koju tankima ja asju auto peale toppima. Edasi Valga poole minekut. Valgas poe külastus ja siis juba võis mind näha rohelise masuudipressiga kokkutulekul. Kokkutulek tuli üsna joogine, Magama polnud aega minnagi. Magama sain alles kodus 12-13 paiku. Teepeal läks kerge siider edasi, et pohmakat minema ajada :D Ülesse sain magamast 21.00 paku ja siis viisin erxxi-le auto ära. 23.00 paiku uuesti mahama ja hommikul 08.00 tööle.

Kokkutulekuga võis rahule jääda juttu jätkus ja seltkond tore. Võib teinekordki väikse napsu võtta.

Muudetud , muutis hautz
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus