Hüppa postitusse

Suvine kokkutulek 7-8 juuli Oore puhkealal


Margo

Kogunemine 6-8 juuli  

18 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Kas tulen kohale?

    • Jah
      1
    • Jah
      1

See küsitlus on uutele häältele suletud


Soovitatud postitused

Info puhkeala kohta siit:

http://www.rmk.ee/te...a-puhkeala/1442

Igas linnas võiks keegi võtta väiksema korralduse enda kanda, et koguda autod kokku ning teha nii, et jõuaksime kõik kella 14.00 Valga linna näiteks Bauhofi parklasse. See teeks siis Tallinna inimestele sõidu algusajaks umbes 10-11. Sealt võtab Kert (m20b20) juhtimise üle ja viib kõiki järve äärde. Hilinejad saavad kasutada siis kas navi või teeviitu. Kohalesõidu õpetus on ka ülaltoodud lingil kirjas. Soovituslik oleks taskus hoida varuks nö "osalemistasu" ca 3-4 eur, mis kuluks siis lõkke ja grillipuude ostuks ning hiljem meie prügi utiliseerimiseks. Üleval on ka küsitlus, mitu inimest tuleb, et teaks enamvähem arvestada.

Tallinna omad võiksime koguneda näiteks Järve keskuse parklas 7. juuli hommikul nii, et saaks kell 10-11 sõitma hakata. Sõidaksime marsruudil Rapla-Türi-Viljandi-Valga ja korjaks vahepeal linnadest autosid juurde. Kui kellelgi on parem idee marsruudi osas, pakkuge välja.

http://foorum.e30.ee/kalender/sündmus/6-/

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sobib ma ühineks Kohilast teiega kuna jääb teepeale. Ning ma tulen mina +1

Aa ja arusaamatuks jääb see, et mis kuupäeval siis kas 6 juuli päeval sinna ehk siis reede hommikul ?

Muudetud , muutis Greger
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ÄÄ üks mure on see, et kui võtan neiu kaasa või no paljud võtavad oma naise kaasa jne.

Aga pesemis võimalused jne ?

Kuna huvi on ka minu poole tulla.

Umbes 150 meetri kaugusel kämpingu kohast on suur järv liivase kaldaga ja üritan ka suitsusauna elule äratada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tallinnas on nagunii iga kolmapäev kohalike huviliste väike kogunemine.

Ja korra aastas või harvem kuskil kaugemal käia pole ka väga raske tõsisel huvilisel ja pealegi kõik üritused ei peagi toimuma alati tallinnas!

  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus