Hüppa postitusse

M: e30 324td touring 92a.


buumer323

Soovitatud postitused

Paneks oma diisel rulli müüki:P

Teen lühidalt: masin sinist värvi, teisaldatav kärukonks, all madaldusvedrud ja taga vähe kangemad amordid, plokisoojendus, must lagi, sport istmed, katuseluuk, kompu, koera võrk, 4 el akent, el peeglid, must põhjavaip.

Hiljuti vahetatud: roolilatt koos otsadega, diffri otsa puks koos diffri õlidega, mootori õli koos filtriga, jahutusvedelik, sisselaske kollektori tihendid.

All on 16*9 valged veljed koos 215/40/R16 rehvidega.

Roostet esineb uste alumistel äärtel(mitte midagi hullu).

All on otsetoru.

Hinnaks 1800 euri.

Piltidel olevaid brock b1 kaasa ei tule!

tel 5242503 Maero

post-386-0-04925200-1335689433_thumb.jpg

post-386-0-67289000-1335689459_thumb.jpg

post-386-0-10559800-1335690110_thumb.jpg

Muudetud , muutis buumer323
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Esimesed kõllid sel juhul kindlasti minukäes ja juhtmestiku retsis Madis ise ära kahjuks.

seda ma ei oska õelda kes mida retsis.

Kui ma selle auto sain tahtis see tegemist väga palju saada, tagaluuk oli läbi roostetand, tagapõll oli roostetand, parem rattakoobas tõmbeneetidega paigatud aga nüüd kõik ilusti korras.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui muusika on veel sama mis minu käes olles siis, selle raha eest müristab küll ;) Tasuta up. Hi-fi paketist on alles seal vaid tagumised kõlarid, ja originaal võim. Põhjamati värvisin Mina vastava värviga, et oleks ikka täiesti must.

Edu uuele omanikul. Tasuta up.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus