Hüppa postitusse
  • 0

Küljesuunad & sidemarkerid


Jaxa13

Küsimus

Sellele küsimusele on 6 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

No küljetulede osas pole eriti midagi nippe jagada, ostad tutikad tuled, soodushinnaga nüüdseks 70-80e komplekt küll, rüüstad kellegi usakat või tellid ebayst kogu juhtmestiku, millelt need pistikud juhtmejuppidega ära võtad, liistu sisse teed ise augud ja korras.

Võid ka paar aastat oodata, kui ma enda usa Style e30 ära tüdinen ja ta m-technikuks teen, siis võin sulle ära müüa need jupid :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Noo näiteks kui mul see küljesuunakas olemas kuhu ma ta ühendama peaksin.. vbla kui tiib maas siis ka leiaks aga ei viitsi nii sama lahti kruvida kõike

Ja siis nende stanges olevate markerite juhtmestiku pole ma ebays näinudki

Muudetud , muutis Jaxa13
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Küljesuundade valmidused on kõikidel autodel olemas, juhtmed salongis mõlemal pool külgedel olemas armatuuri all, kerest vaja ümmargune plekk välja lüüa, kust juhe läbi läheb. seda sa ilmselt ilma tiiba eemaldamata üles ei leiagi.

Neid juhtmeid muidugi eraldi keegi seal müüki ei pane, pidasin silmas kogu auto juhtmestiku tellimise, kuna seal on need juhtmed küljes sest usas on need tuled standardis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus