Hüppa postitusse

K: Kuidas saada maha tuleklaasi


tito santuario

Soovitatud postitused

Tere!

Hakkasin vanalt tulelt klaasi eemaldama ( uuel klaasil kiviauk sees ) ja klaas läks katki ,kui lahti oli vaja veel võtta 1/3 Nüüd käpad verised ja nii pea seda tööd teha ei kavatse, aga uurikski siis kuidas saab: ise võtsin kuumafööniga ja see asi oli ikka sigakinni, meelitasin küll moosi ja küpsisega :?:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma saan ka sellest aru, et ainult kuumutades seda lahti saabki :roll: Igatahes lasin endasse õhku, kui klaasikildudest puhastasin :) Jama rohkem kui rubla eest ( samas uue klaasi eest ei raatsi ka 800.- välja laduda )

e34ja B osa klaase müüdi kuskil mingi 150 eekiga

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

fööniga annad kuuma ja ss lõikad kipsinoaga näiteks,või ss rauasae lehegaise võtsin niimoodi 4 tuld lahti ja kõik jäid terveks

Nii ma üritasingi :roll: juu pole pädevust :?: Muide jah sain siis operatsioon Õ käigus Autotrade´st uue tuleklaasi ja peaks siis hea õnne korral, silmad taas korda saama täna õhtuks 8)

Tänud mõtteterasid jagamast!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 8 kuud hiljem...

omal oli kogemus kus ehitasin CCFL-id sisse e34 HB tuledele (avatari pildil ka need näha)...siis ei hakanud vaeva nägema, purustasin ettevaatlikult klaasid ja urgitsesin hiljem sooned puhtaks kruvikeerajaga..kahjuks hetkel on mul EBK teema maas kuid

väike galerii sellest on täitsa olemas, vbl kellelgi huvitav vaadata :) tuled ju e30 omadega analoogsed ka :P ...kel midagi küsida selle kohta siis PS avatud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui klaasid nagunii vahetusse siis tuled ahju ca 15 minutiks, pärast koti sisse ja klaas haamriga puruks- siis hea näpitsatega klaasi tükke tule küljest lahti kangutada(seestpoolt väljapoole painutades). Seda kõike peab tegema seni kuni tuli veel kuum. Saab ka tervelt klaase kätte aga kulub oluliselt rohkem aega ja kannatust selleks. Tuld on soovitav löömise hetkel hoida klaasiga allapoole, et mitte reflektorit rikkuda, lappide ja paberitega ärge puru sealt ära pühkige, suruõhk kõige parem- ei kriimusta reflektorit.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nii, tuttav teema. Mina tegin endale hiljuti blacke ja mina tegutsesin nii: Võtsin kõige vanema poti ja panin vett sisse. Pott pliidile ja keema. Varakult toppisin kogu esitule sisse et ta soojeneks ühtlaselt, sest kui keeva vette panna kohe, võib klaas praguneda. Keetsin ja keetsin kuni mullitama hakas. Võtsin välja ja kruvikeerajaga vaikselt kangutsin. Kui hakkas jahtuma, toppisin jälle vette. Ja nii mingi 4-5 korda. Kangutada tuleb vaikselt ja erinevatest kohtadest. Kui väga raskelt läheb, võib noaga sorkida hermeetikut et ta natukene rebeneks. Tegin niimodi seitsme tulega ja klaasid terved.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
  • 9 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus