Hüppa postitusse

diffri ülekanded


olev125

Soovitatud postitused

  • 1 kuu hiljem...
Küsiks siia teemasse sellise asja, võibolla keegi oskab vastata. Mis tippkiiruse oleks e30 325i 126kw kupee võimeline saavutama 4.45 ülekandega ja 2.79 ülekandega? :wink:

Minul läks 325i 125kw (vähe kaasa-aidatud mootor) 205km/h siis oli piirajas, see siis oli ülekandega 4,45!

Aga selle eest see 205km/h tuli 500meetriga, ehk väga-väga kiiresti!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina olen küll 205 täiesti stoc 325i sõitnud aga pikkema maa peale piirajase nagu küll ei löönud midagi.5 inimest peal Rapla ja Märjamaa vahelisel sirgel teelõigu sai sellist asja proovitud kunagi 9a.tagasi hea tee sai otsa ennem võibolla. . :roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina olen küll 205 täiesti stoc 325i sõitnud aga pikkema maa peale piirajase nagu küll ei löönud midagi.5 inimest peal Rapla ja Märjamaa vahelisel sirgel teelõigu sai sellist asja proovitud kunagi 9a.tagasi hea tee sai otsa ennem võibolla. . :roll:

Järelikult siis sul oli vähe kiirem ülekanne kui 4,45!

Stock 325-tel on enamasti 3,64/3,73 vms see ülekanne!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 kuud hiljem...

tere :lol:

segan korra vahele: küssa siis selline ,et sõbral läks differ laiali :cry:

ülekanne oli 3,45 masin ise 92a. 320i 110kw. kiirendus oli supper---lõpkiirus oli 210kmh aga kuni neljanda käiguni käigud lühikesed :!:

100kmh ja pöörded 3300...ja nats peale :shock: :shock: :shock:

nüüd siis tahaks teada kas sellel masinal võis all olla diisli differ :D

mis sellel masinal originaalis ülekande number oleks :lol: :roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 kuud hiljem...
  • 1 kuu hiljem...
  • 6 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus