Hüppa postitusse
  • 0

Salongi puhur töötab ainult releed kokku vajutades.


John325

Küsimus

Sellele küsimusele on 4 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Ka ma selle probleemi tarbeks sulle juba mitu kuud tagasi infot ei jaganud? Starteri külge minev kõige peenem juhe on kas katki, ühendamata, mootori pistikus valesti ühendatud, või starter ise ei ole korras ja ei anna massi. Juhtme värv peaks olema pruun lilla triibuga annab ta kahele releele massi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Ka ma selle probleemi tarbeks sulle juba mitu kuud tagasi infot ei jaganud? Starteri külge minev kõige peenem juhe on kas katki, ühendamata, mootori pistikus valesti ühendatud, või starter ise ei ole korras ja ei anna massi. Juhtme värv peaks olema pruun lilla triibuga annab ta kahele releele massi.

Ei mäletaks küll. Kuid sellegipoolest tänud info eest, õhtupoole kontrollin üle.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

ei hakka uut teemat tegema , aga vahest lülitab mul puhuri välja nagu kaoks kontakt kuskilt ära, sõidad siis mõnest august läbi ja läheb jälle tööle ja vastupidi... kus see kontakt võib tal kaduma minna, kas see kiiruse lüliti 1.2.3.4 on pistikuga või mis moodi see puhur toidet saab...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus