Hüppa postitusse

Järgmine E30 rahva üritus - ei toimunud


raimo

Soovitatud postitused

nuuh kui viimati aknast välja vaatasin oli asfalt jumala paljas ja kuiv... rohupeal väike kirme

olen kuulnud küll jah neid uskumatuna kõlavaid kuulujutte lõunaeesti paksu lumekatte kohta kuid siin ei ole millestki sllisest haisugi :lol:

Vapsee igav teil siis me siin ikka saame pikalt külg ees lasta sinised pedekad vaatavad imelikult juba et me jälle ülekäte läind ::?::

Peate jõgevale tulema siis kui lume peal rallida tahate ::lol::

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

eksid :?: kiire samm aknajuurde tõmbas mul suu kõrvuni :lol: ka siin sajab laia lund :lol: eks homme hommikul siis kuhugi platsile viimaseid naelu kummist minema peletama :twisted:

Siis tallinna inimestel homme lõbus aind vaadake et mingi vanake teil kuskil linna vahel külge maha ei sõida

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teeks siis äkki väikse sõitmise kusagil? Lund aina sajab juurde , sellest enam puudust ei tohiks olla. Ma pakuks välja et lähme tabasallu , talvel lumega need augud on niikuinii kinni :) siis jääb ainult neile oht oma auto ära lõhkuda kes peaks küljelaskmisega liiale minema ja juba rajapiirdest välja sõitma :?:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus