Hüppa postitusse

Järgmine E30 rahva üritus - ei toimunud


raimo

Soovitatud postitused

lugesin eelmisest teemast mõtet jääraja kohta, tuleks ilmselt kohe paika panna see, et kõik ei pea ju oma e30-tega letti lendama, minu oma näiteks ei tule see talv ( ikka veel) garaažist välja aga teise autoga võin talvel äsada küll.

Rapla kohta ka veel, et minu teada ei lasta sinna rajale naeltega, juhul kui kardirajast jutt käib. küll võiks üle tsekata sellised kohad nagu: Tabasalu, Keila lähistel põllul on miskit olnud, Kloogal on suur järv ja väike järv, Saku küleje all on ka järvepoiss... ja nüüd siis mõte miks ma selle pastituse kirja panin üldse... oleks mõtekas ju panna kuupäev näiteks jaanuari lõpu poole kui eeldatavasti oleks ilma sõitmiseks ja hiljem minna kusagile siseruumidesse (ja kõik saaks planeerida endale aega mingiks kuupäevaks sest kes tahab kõrvale viilida see teeb seda niikuinii aga kui kellegil on vaja pikalt ette teada siis on see pool hoitud)... vahet pole kas see on bowlink, piljard, kart või megazone... oluline on, et inimesed saaksid istuda soojas, vajadusel võtta napsi ja kiruda neid kelle käest nad rajal pähe said.

:?:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

tean ka ühte üürimaja, kena sihuke ütrituste korraldamiseks, mahutab palju( seal see viga et igal inimesel oma magamiskott ) ,seal majas on sõna "voodi" tundmatu termin. aga muidu on väike lava, suur kamin, ja laudu palju nagu baaris, kui huvi võin uurida ..asus see kuusalus! ja viimati oli üür(2a tagasi) 1500.- 24h.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ütleme et võiks nagu paika panna enam vähem ASUKOHA, et kas peaks tallinna külje alla jääma või paneks kuskile keskele et kõigil suht üks maa tulla oleks.

Ise arvan et saaks ju ära orgunnida et kui klubivärk vms. et saaks nagu loa mingile mõistlikule rajale ka siis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

tegelikult võiks põhiauru ikka kevade ja suve poole jätta. talvel rohkem sellised lokaalsemad üritused, sest pooled autod nagunii ei liigu.

muidugi tossike teeb nüüd :evil: nägu selle peale :?:

jäärajast -

minuteada on normaalne jäärada kloogal olnud, seal puuduvad ka lume- ja jäävallid ääres, mis autole mitte head ei tee.

aga kui midagi orgunnitakse, siis üritan võimalusel ikka kohal olla :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

muidugi tossike teeb nüüd Evil or Very Mad nägu selle peale Laughing

ei tee ma mingit sellist :evil: nägu, ma olen kogu aeg selline :?::lol: aga mul 1 kõik kus ja millal see kogunemine talvel toimub nii palju on mul pappi alati, et klubikaaslastega kokku saada kuskil, peaasi, et tööl ei ole. Saaremaale ei viitsiks päris minna, ikkagi 482 km :lol:B)

PS. mul puhkus 25 november kuni 15 detsember :lol: võite külla kutsuda ja viina pakkuda. Teen punase kurja :twisted: korda ja tulen.

3,4,5 dets ei sobi siis sünnipäev ja roolis on naine, ise pole kaine :lol::lol: LUULE

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

laupäeval või pühapäeval peaks saama :roll:

teeme selle jääraja üritusega nii, et toimub tallinna ümbruses(kuni 50 km tlnnast) jaanuaris ja keegi võtab konkreetselt orgunni enda peale. näidake, et saate hakkama :wink:

ma võin igasuguseid muid üritusi korraldada, aga jääradadest ei tea ma mitte s***gi.

midagi kuulnud selle kohta, et tabasalus võib auto väga julmalt ära lõhkuda. aga kuidas raplas on??

Rapla oleks minu meelest väga hea, aga kas sinna naeltega peael lubatakse? eelmine aasta minu teada eriti ei lubatud :?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei suutnud ükspäev kiusatusele vastu panna ja käisin tabasalus sõitmas....väga hull ei olnudki ,lund oli just sadanud ja ennem seda oli külmetanud...vägagi libe oli.. täitsa fun tegelikult. Nii ,et kui lund nüüd ikka korralikult tuleks siis võiks seal ju väikse kokkusaamise teha? :roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus