Hüppa postitusse
  • 0

e30 m50 temperatuuri näidik


yltsboy

Küsimus

Tere

Panin endisele 323 110kw mootori asemel m50 141kw, kõik toimib kenasti aga armatuuril olev temperatuuri näidik ei näita temperatuuri, liigub kui panna süüde sisse aga sinna ta jääb ja rohkem ei liigu.Olen proovinud vahetada andurid aga tulutult(proovinud kolme).Pööre kõigub külmalt,soojalt käib ilusti.

Kas probleem võib olla selles,et mul pole orginaal aju vaid on mingisugune Kelleres?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 8 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Sa pead panema m50nele külge m20 või m40 küljest õige temperatuuri anduri, millest e30ne näidik aru saaks.

Andur peaks olema vist pruuni värvi, mis peab asemele minema.

Kõige lihtsam, keera andur eelmise mootori küljest ära.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mul täpselt sama probleem, aga kumb andur tuleks panna? Vähemalt m40 mootoril oli 2 temp andurit. Igatahes peale selle mustavärvi korpusega anduri vahetust temp. näidik toimima ei hakanud.

Edit: Peale 20 minutilist netis surfamist sain teada, et olen ikkagi vahetanud vale anduri ära.

Muudetud , muutis Edoman
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

mul M50-el esimene andur on helesinine ja teine on must. Kas saan õieti aru, et vahetada tuleb see esimene, mis sinine ja must jääb sama vana?

Ma ei tea veel, mis värvi mu M40 mootoril need andurid on, aga kui pruun seal olemas, siis tuleks see sinise asemele keerata või? :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

yltsboy: Kui vale anduri vahetasid, siis tõsta lihtsalt pistikud ringi. Mõlemad on samamoodi ühte kohta ploki sisse keeratud, mõõdavad sama asja ja juhtmed ulatuvad. Ega seal pole, et on näidiku tempi auk ja ECU tempi auk :lol: 
Peaasi, et õige juhe õige anduri taga on.

Lisan juurde, et kellel alguses süüdet sisse keerates tempi näidik natuke ei tõmble, siis koputage näpuga näidiku juurde klaasi peale ja kui seier natuke liigub, siis võib hakata näitama. Testitud E30 garaazis <_<

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus