Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Ma saan ainult korraks tulla, sest BMW-Club mängib täna mingi firma vastu kossu ja kuna ise pean raudpolt platsil olema, siis kahjuks kauem kui poole kaheksani olla ei saa. Tulen siis kolmveerandiks sinna, nii et kui keegi tahab lähemalt autoga tutvust teha, siis olge varem kohal :lol:

Ohjah, ei lugenud pealkirja ilusti, see ju kella kaheksast, siis jääb üldse ära kahjuks. Mäng hakkab kell 20.00 :? Jäi mulje et asi toimub kell 19.00, siis oleks saanud natuke seal aega veeta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Esmaspäevased kogunemised saavad nüüd tihedaks nähtuseks?

jah, esmaspäeviti kell 20.00 :) olin ise ka täna kohal.... minu arust oli lahe... muidugi mul oli see ka esimene kokkusaamisel käimine... väga huvitav oli teiste masinaid ka uurida.....

järgmine esmaspäev tahan ka kohal olla kindlasti!!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei taha olla pahur vanainimene, aga kui ma sellisele koosviibimisele ka tuleksin, siis eeldaks väga korrektset käitumist. Kui seal käiakse ainult paarutamis eesmärgil, siis mina kohale ei tule.

Auto on mul juba liiga silmapaistev ja nimi ka klaasil. Pole vaja et mingi võistluse mandaadis ütleb EAL-i asjapulk, et teie kahjuks starti ei pääse.

Üleüldse on see suht haiglane, te ise ju tahate, et BMW kui margi nimi oleks ausees. Sama teema on ka BMW-Club üritustega, seal veel selline asi, et foorumis kõik on kukupaid, aga kui kogunetakse, siis on raudpolt selliseid vendi, kellel on vaja oma auto "peeneks" ajada. Milleks, tekib küsimus? Kas siis pole kohta kus ennast välja elada, ikka on vaja tava liiklejaid ja inimesi terroriseerida.

Hmm, miks hüütakse meid rullnokkadeks? Vastus on siin olemas igaljuhul.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus