Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Ranzzzi oma pildil pigem nagu e32 mitte e34 :lol:

kas tõesti on e30 klubikokkutulekul preface e30-d välja surnud :shock: ...

mitte üht nagu :shock:

Ma veel mõtlesin, kui ilmad ilusamaks muutuvad ning oma preface 325i kupee talvekorterist välja veereb jälle ning kevad käes, võiks tulla oma oma preface 325i kupeega kaa... aga pole mul sinna asja vist :D

kõik ju facelift masinad :lol:

hakkaks vist vähe imelik olla nagu ainuke "Penskar" seal :lol: :lol: :lol::lol::lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ranzzzi oma pildil pigem nagu e32 mitte e34 :lol:

kas tõesti on e30 klubikokkutulekul preface e30-d välja surnud :shock: ...

mitte üht nagu :shock:

Ma veel mõtlesin, kui ilmad ilusamaks muutuvad ning oma preface 325i kupee talvekorterist välja veereb jälle ning kevad käes, võiks tulla oma oma preface 325i kupeega kaa... aga pole mul sinna asja vist :D

kõik ju facelift masinad :lol:

hakkaks vist vähe imelik olla nagu ainuke "Penskar" seal :lol: :lol: :lol::lol::lol:

no kevadet ootavad pooled 8)

ega ma loodan ka ikka suveks load kätte saada :twisted:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ranzzzi oma pildil pigem nagu e32 mitte e34 :lol:

kas tõesti on e30 klubikokkutulekul preface e30-d välja surnud :shock: ...

mitte üht nagu :shock:

Ma veel mõtlesin, kui ilmad ilusamaks muutuvad ning oma preface 325i kupee talvekorterist välja veereb jälle ning kevad käes, võiks tulla oma oma preface 325i kupeega kaa... aga pole mul sinna asja vist :lol:

kõik ju facelift masinad :lol:

hakkaks vist vähe imelik olla nagu ainuke "Penskar" seal :lol: :lol: :lol::lol::lol:

miks penskar, mida rohkem seda uhkem, eelmine kord oli lihtsalt liiga vähe autosi, küll neid pre. face-e kah millalgi tuleb!:D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ranzzzi oma pildil pigem nagu e32 mitte e34 :lol:

kas tõesti on e30 klubikokkutulekul preface e30-d välja surnud :shock: ...

mitte üht nagu :shock:

Ma veel mõtlesin, kui ilmad ilusamaks muutuvad ning oma preface 325i kupee talvekorterist välja veereb jälle ning kevad käes, võiks tulla oma oma preface 325i kupeega kaa... aga pole mul sinna asja vist :D

kõik ju facelift masinad :lol:

hakkaks vist vähe imelik olla nagu ainuke "Penskar" seal :lol: :lol: :lol::lol::lol:

üks preface oleks väga tahtnud kohal olla... järgmine esmasp. 110% kohal... tingimusteta!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kelle oma see kolme tulega on ja mille jaoks see hea on. Mingi projekt ?

Kle see auto meil suht vana klubis juba. Teda on näpitud ikka küll ja veel. Kui ma õieti mäletan siis see tehti kiirenduse või rinka jaox :roll:

See auk seal on koonusfiltri jaox et jahe õhk otsemat teedpidi filtrisse jõuaks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus