Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Mul need ajad lihtsalt möödas kui oli äge üksteise taga sõita mööda linna aga kui ma saan tulla ja teie kruiisimise ajal plaanin ka kodupoole minna,eks ma siis võin ju koos teistega sõita :wink:

Vahel küll meeldib üksi ringi kruiisida aga selleks teine auto 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi pole piisavalt pädev, et rääkida politseiga meie kogunemisest? Selgitada, et mingit tänavaralli ja streetrace pole plaanis teha ning kõik liiklevad vastavalt reeglitele. :roll: Kuna suurema kogunemise korral on juhtunud, et kui pole midagi räägitud tulevad nad ise uurima...

Võiks ka selle kruiisi läbi rääkida, sellesmõttes, et kõik prooviks ikka üksteist oodata ka muidu juhtub see, et osad kaovad ära jne. Proovime teiste peale ka mõelda :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis see politsei asi on kui seal parklas ilusti pargitakse ja juttu räägitakse ? Kuigi alati samas on inimesi kellel vaja esineda ja siis võib küll keegi pahaseks saada.Ei usu eriti,et sinna üle 20 auto kokku tuleb.

Sellisel kellaajal pole vast mõistlik hakata mingeid ummikuid korraldama,et kedagi järgi oodata,lihtsam on enne liikumist marsuut kõigile teatavaks teha ja siis vastavalt fooridele omas tempos sõita niipalju koos kui võimalik.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Te seda oma suuremat kokkutulekut ei taha teha hoopis nädalavahetusel :D

Nädalasees mõningad äkki kaua tööl või peale tööd ei viitsi.

ma ka selle po9oolt rohkem et nv teha kogunemine,endal koguinemistele mitte jõumise põhjuseks ajapuudus nädala sees :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

njaaaa....

eks selgub kas ka tulen...

samas pole kordagi veel käinud ega näinud... niiet teoorias ju võiks...

aga ei tea kas hakkan enda autoga tulema... vb 5-sega...

Nu ürita ikka tulla.

Rullik oleks ikkagi sümboolsem :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas Arenal parkimine toimub lihtsalt üksteise kõrvale? Ja palun siis BMW mitteomanikel E30 vahele mitte parkida rikub nagu üldmulje ära :roll: :D

Nii on välja kujunend jah et pargitakse üksteise kõrvale. Jätab hea mulje :D

Ma ei usu et hakatakse vahele parkima. Siiamaani pole veel tehtud :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus