Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Teeks ülejärgmine nädal. See on 11 mai. Saaks siis A Le Coq-il kokku nagu ikka ja sealt cruiisiks äkki viimsi poole.Seal paar kohta kus saab häid pilte teha.Vahepeal võib meriväljal ühe kossumängu organiseerida. :wink:

Pakkuge ka ideid välja!!!

Mulle sobiks ka tegelt see mai kuu varjant rohkem :?:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teeks ülejärgmine nädal. See on 11 mai. Saaks siis A Le Coq-il kokku nagu ikka ja sealt cruiisiks äkki viimsi poole.Seal paar kohta kus saab häid pilte teha.Vahepeal võib meriväljal ühe kossumängu organiseerida. :wink:

Pakkuge ka ideid välja!!!

see on Sul suurepärane idee, oleksin 100% tulija

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kes üldse üldiselt oleks kokkutulekutest huvitatud, võiks anda endast märku ja öelda enda asukoht, sellest teeks nimekirja ja arutaks välja keskse tee, kus oleks kõige mõtekam koguneda.

NT. Volde- Abja-Paluoja.

Keegi aktiivsem inimene foorumis võiks teha sellest eraldi teema ja hakata nimekirja koostama.

Tähendab ma arvan et vaata inimesed ei ela nii ühtlaselt eestis laiali et saaks keskeestis kokku või nii, ikka sellele asukohale lähemal kus rullimehi rohkem elab, või siis suur üritus vms mis nagu enamusi huvitaks. Nt. kiirendusvõistlus vms.

No see minu soovitus ja ettepanek.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

aga teeb nii et rahvas hakkab umbes peale 19:00 kohale vaimuma, olnueb kus kohas kokku saadakse jne.

ja loosige inimene välja kes teeb nimekirja 8)

hmm aga milleks nimekiri, lihtsalt välja hõigata kuupäev ja igaüks teaks millal vaja kus olla. ja kas kogunemine peaks kindlalt olema alecoqis? äkki sobiks paremini kristiine viimane korrus või see uus parkla mis kristiine keskuse taga?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nii nüüd on jälle vaidlus moment. Kas 11 või 16 ?

11-da poolt oleksid ala 5 inimest hetkel ja 16-da poolt siis paar inimest

Olge head ja otsustage ära ning pange oma kindel kuupäev kirja ning siis saab midagi kindlat paika panna.

PS. Cruis oleks raudselt popp ja noortepärane :D Ma kahe käega poolt :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mõlemal päeval on kindlasti sigahea kalailm. pealegi tohib 11 juba haugi ka siseveekogudel kotti toppida. igatpidi on kehv. ja ma olen vaesest perekonnast. kui suured vene poisid mind kinni ei hoia,siis mulle sobiks ühtmoodi vähe ükskõik milline päev. aga huvi pärast ikka korra tuleks ja vaataks,kas minu autost sitemat on kellelgi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jääks siis 11-nda juurde, mis me ikka seda edasi lükkame?

Proovige kohale tulla, nii vähe kui me rulistid kokku saame suuremas koguses, selleks ajaks võiks ju mingid tühisemad plaanid ära jätta ja kell 19:00 on ka selline kellaaeg, kus peaks aega olema küll :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teeme siis 11 mai kell 19.00 Ale Coq-is kogunemine ja sealt edasi siis cruis viimsi suunal. Marsuut võiks siis olla pärnu mnt---narva mnt--- pirita tee ja sealt orienteeruks juba metsakutsu järgi. Vaatame siis need huvitavad kohad üle ! :D

Teeks veel siis ettepaneku et Metsakutsu juhib kolonni juba alguses :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minugipoolest võib see ju 11 mai ka toimuda,lihtsalt mina pole kindel kas saan tulla ja küll me kabrio omanikega ka kunagi jõuame kuskil autosid vaadata ja mõtteid vahetada.

Kruiisimise jaoks olen ka vist liiga vana :D

Ander ... mitte keegi pole cruisimise jaoks liiga vana !! :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus