Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Kas need kogunemised on nüüd tõesti igal esmaspäeval :lol:

Mul maal peres on kokku 5 E30 autod, kõik erinevad, nii et mul maal on iga reedeõhtu E30 kogunemine :lol:

Küll tuleb ka 6-s E30 :twisted:

no jh teil peab õue ka varsti suuremaks tegema :D

nagunii kui kellegi sünna tuleb teil siis tuleb punane ka siis :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

no jh teil peab õue ka varsti suuremaks tegema :lol:

nagunii kui kellegi sünna tuleb teil siis tuleb punane ka siis :lol:

Talvel ma ju sõidan isegi punase E30 sedaaniga, ehk siis mõtesid, et vähemalt 2 punast E30-d :lol::lol:

heh ära muretse, hoovi suurendama ei pea :lol: sinna mahub vabalt ka vaat et peaaegu 25-40 E30 autot :lol: ära tule ütlema, et sa ei ole mul maal tagahoovis käinud :lol: oled ja vägagi palju :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nii tegin siis kasutaja foto24 et saaksin siis näidata oma tegevusi BMW-ga kuna ma arvan et paljudel ei ole orkutit ja arvestasin sellega et tegin kasutaja sinna kus kõik näha saavad 8)

http://www.foto24.ee/album/43924

aga postita see oma auto teema alla, muidu moded ja ka teised kasutajad saavad "pahaseks" :D

Sest siin kokkutuleku teemas on niigi seda möla lehekülgede kaupa :lol:

teema algataja võiks koostada iga nädala kohta nimekirja, kes tulevad/käisid kohal ja ongi vähem seda teemat...kui koguaeg selline jutuajamine käib, siis paari kuu pärast on seda teemat juba 100 lehekülge :lol: See on ainult soovitus, nii et ärge näkku lööge :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rullide kokkutulekute alla tehke näiteks teema ala Pildid kokkutulekutelt/kogunemistelt ning iga postitus vastav üritus siis.

Ja siin teemas jah vast loba maha kuna kuupärast see juba valus raamat.

Mainib see kes kindlalt tuleb mitte ala ooo kui ma kunagi auto korda saan, load saan või auto ostan ning arvan ka et kui juba pildid siis pole siia järelkaja juttu ka vaja ( et umbes sama inimene iga esmaspäev postitab et äge oli).

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

täitsa nõus, kuna koguneme iga esmaspääv siis loba pole mõtet ajada, kes midagi teiste kohta tahab komenteerida siis auto teema alla ja siia siis aint pildid või siis mingi ürituse täpsem plaan/selgitus näiteks see piljardi teema vms.,

Kuna esmaspäev pole mägede taga siis küsikski otse: kas koguneme esmaspäeval areenale v kuhugi piljardisse kohe, iseenesest sobiks mulle ja mu mutituustile :), kui saaks kokku kohe kuskil piljaris ja kell 19 ntks :oops:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Siia pange kirja siis tõesti ainult, mis kell, kus jne ja kes kindlasti tulevad, andke kellelegi kindlale teada, kes postitab siia teemasse nimekirja ja vajadusel muudab või vaadake ise, kuidas asja kõige paremini tööle saaks. Piltide kohapealt nii, nagu eix22 seletas. Siit teemast kustutan kõik üleliigse ära.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Käidud... hmmm.. mis ma oskan öelda.... 3 liiget+1 mitteliige ja 2 autot E30... aga piljardit sai mängitud küll.... mõtlesime et jätaks siis paar esmaspäeva vahele, kui suurem huvi tekib... teeks uuesti.. kahju muidugi et vähe rahvast oli aga seltskond oli ikka hea! :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus