Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Ei taha olla pahur vanainimene, aga kui ma sellisele koosviibimisele ka tuleksin, siis eeldaks väga korrektset käitumist. Kui seal käiakse ainult paarutamis eesmärgil, siis mina kohale ei tule.

Auto on mul juba liiga silmapaistev ja nimi ka klaasil. Pole vaja et mingi võistluse mandaadis ütleb EAL-i asjapulk, et teie kahjuks starti ei pääse.

Üleüldse on see suht haiglane, te ise ju tahate, et BMW kui margi nimi oleks ausees. Sama teema on ka BMW-Club üritustega, seal veel selline asi, et foorumis kõik on kukupaid, aga kui kogunetakse, siis on raudpolt selliseid vendi, kellel on vaja oma auto "peeneks" ajada. Milleks, tekib küsimus? Kas siis pole kohta kus ennast välja elada, ikka on vaja tava liiklejaid ja inimesi terroriseerida.

Hmm, miks hüütakse meid rullnokkadeks? Vastus on siin olemas igaljuhul.

paarutamise kohapeal ei oska midagi öelda... ei kogune me kihutamise ega lollitamise pärast, see et mul kiilaka peal taguosa ära viskas oli üks loll juhus lihtsalt.... niiet rahu... :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Piltlikult öeldes :wink: Rahvas ikka vaatas järgi kui rullid tänaval sõitsid, samas oli ka putka müüa pikliku näoga :D kui rullid parklasse keerasid.

Ei mõelnudki, et miski koletusi tegime, lihtsalt jäime silma :!:

kusjuures see putka müüa meenutas jubedalt üht seda maag hannese käsilast, sealt selgeltnägijatest :lol: minuarust vähemalt

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kasutaja ///Mario ,miks sa pead tegema 4posti järjest lühikese aja jooksul, kui sa natuke uuriksid siis vasakul on selline nupp nagu Edit - proovi seda.

Impsionuga nõus, ning mainet situge vähem ja nagu bmw-klubi kokkusaamistel vältige konide ja muu prahi maha loopimist.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kasutaja ///Mario ,miks sa pead tegema 4posti järjest lühikese aja jooksul, kui sa natuke uuriksid siis vasakul on selline nupp nagu Edit - proovi seda.

Impsionuga nõus, ning mainet situge vähem ja nagu bmw-klubi kokkusaamistel vältige konide ja muu prahi maha loopimist.

kes kus mainet sittunud on, ma ei saa üldse aru millest nyyd probleem tekitatakse, kellegi valest arusaamast??? come on!!! take a chill pill!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kasutaja ///Mario ,miks sa pead tegema 4posti järjest lühikese aja jooksul, kui sa natuke uuriksid siis vasakul on selline nupp nagu Edit - proovi seda.

Impsionuga nõus, ning mainet situge vähem ja nagu bmw-klubi kokkusaamistel vältige konide ja muu prahi maha loopimist.

ma olin suht unine ei jõudnud jälgida enam :oops:

mõtteid oli nii palju

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

lisan veel ühe post-i ärga pahandage, me üritame olla nii korralikud kui võimalik, ei risusta, häiri teisi ega tegele millegi ebalegaalsega. saan ECE murest aru, siiani on kõik sujuvalt möödunud ja üritame sama joont pidada. minupoolt kõik! :)

no mina ei sa konisi amha loopida ja pudeleid maha jätta kuna ei tarvita kumbagi 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kahjuks on nii et jah 6 ühesugust autot jäävad ikka silma... kui meid veel enam on siis pole midagi teha.... ei olnud mingit paarutamist... ma sõitsin esimese autona kui liikusime areenalt kristiine juurde ning kiirus oli mul 55 kuskil... ilmselt alla, kuna mul aeglasemad difrid kui olid originaalis.... ma arvan, et keegi ei taotlegi tulla sellisele üritusele mingit showpulli tegema, kuna niikuinii me masinad äratavad tähelepanu...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Olgu, ilmselt väljendasin ennast natuke valesti ja liiga karmilt. Mõte oli sama mis eelkõnelejatel, et te ise ei teeks mainet veel halvemaks kui see on.

Arvan, et selliseid kogunemisi on vaja(laiendab silmaringi, saab vahetada kogemusi jnejne.) ja olen kahekäega poolt, et sellest üritusest saaks traditsioon.

Eks vaatab kui seekord jääb auto ühtetükki, siis järgmine nädal võiks ju vaatama tulla iseenesest.

Samas kutsuks teid kõiki laupäeval Koeru raja äärde, seal tuleb vist päris põnev võistlus. 30km katseid ja üle 200km kogupikkust. Service alal saab juttu ka puhuda, kuigi ilmselt seal minul eriti aega ei ole tegeleda muuga kui omi asju ajada. Nii et kel huvi, siis tulge kindlasti, saate põneva elamuse, bemme on seal stardis ka piisavalt :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kassul tekkis eile idee minna ntks piljardit mängima, mis on hea ülihea mõte. Eile varvas külmetas, ninapidi kapote all poleks fun. Samas kuskil soojas istuda, juttu ajada, oleks juba bro ( pean siis silmas aastaaja pärast sees istumist ) Et võiks orgunnida tulevikus sellise kokkusaamise, kui juba kuskil kiiklubi ees autod , ise sees palle taga ajada ja juttu puhuda soojas!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kassul tekkis eile idee minna ntks piljardit mängima, mis on hea ülihea mõte. Eile varvas külmetas, ninapidi kapote all poleks fun. Samas kuskil soojas istuda, juttu ajada, oleks juba bro ( pean siis silmas aastaaja pärast sees istumist ) Et võiks orgunnida tulevikus sellise kokkusaamise, kui juba kuskil kiiklubi ees autod , ise sees palle taga ajada ja juttu puhuda soojas!

väga hea idee 8)

piljardi turniire võiks isegi teha siis omavahel :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kui soovi on, siis viimsis on suhteliselt uus piljardisaal, väga hubane koht, kui liiga kaugel pole. Siis muidugi tuleksin ise ka sinna, Arena juurde tulek pisut kauge...

no ma tulin kasutajaga matux eelmine kord juminda poolsaarelt. siit on tallinnase täpselt 55km + ta tuli töölt (linnast) siia, võtis minu peale ja me tulime linna :lol: nii et see nüüd küll kauge pole :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

no ma tulin kasutajaga matux eelmine kord juminda poolsaarelt. siit on tallinnase täpselt 55km + ta tuli töölt (linnast) siia, võtis minu peale ja me tulime linna :lol: nii et see nüüd küll kauge pole :D

kui sa nii kaugelt kohale tuled, siis ei peaks mul põhjust nuriseda olema, aga eks ma üritan ka järgmine kord kohal olla, kui kogunemine toimub

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nu mina olen ka selle poolt et üritame ikka teha kõik võimaliku et meie automargi mainet hoida ja veelparem seda kergitada.

Siiamaani siis mõlemal käinud ja ütleme nii et negatiivset muljet ei tekkind. Minagi soovin et see kogunemine muutuks traditsiooniks ja teen omalt poolt kõik võimaliku ehk siis peab ikka väga mõjuv põhjus olema kui mina kohale ei rooma :lol:

Mis puutub järgmisse kogunemisesse siis piljard sobiks ka mulle ja piljardi klubi kii mis asus siis minu mäletamist mööda kristiines oleks täitsa hea mõte :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina hakkan alles siis, kogunemistel käima korralikult, kui minu avataril olev auto arvab, et ilmad on juba piisavalt soojad ja kuivad, ning kui asfalt hakkab kannatama korraliku 2.5l mootorit :D [size=7]Loodetavasti siis viimaseid aegu 2.5 liitrisena :lol: suve ajal peab hakkama kannatama see kogenemiste paiga asfalt ehk juba koguni M20B3X mootorit 8) [/size]

Ennem kevadet, ei taha eriti oma nina toast välja pista, külm kurramus :lol:

[size=7]3.X stroker tulekul minupoolt, kui aega ülejääb ja finants lubab[/size]

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus