Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

tänks! :)

Mineku üle ei sa tõesti kurta :twisted: , heaks läks se peale mootori ülemise ja alumise osa kap. rem.

Kuigi tihtipeale mõtlen kuidas veel tigedamaks saada, sest 4wd haakub üsna hästi igasugustes oludes.

järgmine kord vaatame kuda mu taguvedu sulle vastu saab :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

väga tore, et üritus korda läks..... ise tulin 10-st töölt.....üks projekt läks ootamatult pikemaks ja minu üritus luhtas oligi... igaks juhuks sõitsin sealt läbi... aga jah... ega ei lootnudki kedagi näha seal....

ootan ka juba järgmist üritust.... nadala sisene kokkusaamine mulle muidu väga karvamööda...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hei, mina siis see nolk kes kasutaja "matux"iga koos oli, enda oma kahjuks ei sõida veel mingi aeg, ja noh, sõitavks peaks saama kevadel millagi aga eks ta siis ka selline poolik ole, järgmine talv peaks õiget asja saama. aga üritus oli igati tore, seltskond oli lõbus ja asjalik ja sai päris palju muljeid vahetada. NB kes mult mingeid asju tahtsid siis varuosade teema all on teema, ja mul, hetkel ilmselt veel kodus neti probleemid, seega get connecected 53 472 118

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus