Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Ma just päeva lugesin pealkirjast,et iga esmaspäev kell 20:00 @ Alekokk.Läksime Renx'i ja ühe rullika omanikuga veel sinna ja mis me nägime,ei ühtegi hingelist ? :D

Aga neljapäeval kell 20 Mustika all või üleval parklas ? Ma siis venitaks tööjuures kella kaheksani,et tulen otse. :) Vaataks ka näod üle,ei tea ma ju foorumist kedagi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii.

Ütleme nii,et mõne näo ja pildi ma kokku panin,aga mitte palju.Paari inimest tean,kes Sikupillist ka läbi käisid.Aga ülejäänud jäid võõraks.2 touringut oli veidi eemal. Aga järgmine kord peaks tegema mõne suurema ürituse,saaks ka teada,et kes on kes jne. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oleneb kus kohtumine on ? Äkki veaks ennast siiski kohale,ühele õigele rullide kogunemisele.Ilmataadiga proovin rääkida,saab hea ilma. :D

Kas mingisugune suurem kogunemine ka plaanis on suve alguse puhul ? Ma tean,et see kruiis on,aga lihtsalt selline suurem "parklahäng" ? :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ära jonni :D saab küll :lol:

mõõna järvevana otse suursõjamäe teele seal smuuli teele ja oledki kohal :D ja mina küll pole midagi hullu sellel teel näinud :D

Sinu auto on ju jeebik kah :lol:

Mina aga pean isegi siledal teel valima, kus ma sõidan :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sinu auto on ju jeebik kah :lol:

Mina aga pean isegi siledal teel valima, kus ma sõidan :lol:

Ma käin seda punast mööda iga päev tõõle ja kõik augud on suht peas juba

:lol:

aga noh kui sõita keset teed siis saab suht edukalt ka madala autoga seal liigelda :twisted:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus