Hüppa postitusse

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal


icehouse

Soovitatud postitused

Tea, kas ma saan suure sõja MSN-s ja E30 Community jutukas, et ma kohale ei ilmunud :D 8) :oops:

tööpäev ju lõppeb minul kell 18 ja koju jõuan umbes kell 18:25- 18:45,

ei olnud mul mõtet vist,

[size=7][/size]õnneks ma ei lubanud, et kindlalt kohal olen :D[size=7][/size]EI TSITEERI NÜÜD MIND, JA EI SÕIMA MU KALLAL :D :D

[size=7][/size]Heinekenist me ei räägi eks :D noo teie, kes ennem üritusele minekut, minu juurest läbi sõitsite 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sai ka korra kohal käidud aga kõik olid seal nii omaette kuidagi ja jõudsin lõplikult järeldusele,et need parklahängid pole ikka minujaoks.

Oleks kedagi tundnud sealt siis ehk oleksime kauemaks jäänud aga seekord läks nagu läks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

käisin ka kohal, kuid mitte E30-ga, olin sinise 1502 kõrvalistmel, enda oma veel laiali kahjuks.Aga E30-neid oli palju, kui mina ära tulin, oli 18 vist, ma ei olnud lõpuni, sõitsin kaasa kuni pirita teel olnud peatuseni.....

väga lahe oli!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sai ka korra kohal käidud aga kõik olid seal nii omaette kuidagi ja jõudsin lõplikult järeldusele,et need parklahängid pole ikka minujaoks.

Oleks kedagi tundnud sealt siis ehk oleksime kauemaks jäänud aga seekord läks nagu läks.

Kusjuures... minule ka alati sama tunne jäänud :D

Kõik alati istuvad omade tuttavate juures :D

ja võõras inimene, on nagu võõras ikka :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kohal käidud ja rahul igati.

Üllatavalt palju autosi kogunes, rahvas oli laiali nagu tavaliselt.

Tore üritus oli, Piritalt parklast lahkudes sai väike hüpe ka autoga tehtud. ( keegi kurat oli kiirusetõkke sinna teele lisanud )

Päikest kõigile, ootame järgmisi üritusi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Heh said ka kohal oldud sõidetud kaasas ja parklastes juttu räägitud 8)

üritus mis nüüd tuli ilusti välja 18 autot ikkagi :D:D

et järgmine kordki võib teha ja siis teeb ikka tõsise GRILL õhtu kuskil kesk eestis, et kõik kes saavad tuleksid kohale jne 8) :D

ander: ka mina ei teadnud eriti palju rahvast rääkides sai kõigiga sõbraks ja tuttavaks :wink:

aga õhtu eest 10+

10++ turbocabriole show eest :wink:

NB pildistaja, soov oleks saada varsti pilte näha :wink: palun link üles panna

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Allan leidis jah väikse trampa üles Pirtal :D

Teine Allan kõrval vist küsis ka hetk enne, kas ta teab,e t seal hüpekas on :D

Noh ei teadnud, õnneks jäädvustati kõik ka videole, nii et kordusvõtet pole tarvis.

Pirta parklas sõbrunes vist rahvas veidi rohkem kui Arenal.

Viimased lahkusid Pirtalt mingi 10-ne paiku, lõpushow tasus ootamist :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Krt, alles pool 7 sain teada, et nüüd saan ikkagi tulla ja sai kuusalu kandist kütma hakatud julgelt kiirust ületades aga ikka jäin hiljaks, siin kohal suur tänu seltsimees m-techile kes mind telefoni teel sõbralikult informeeris, sai siis pika kaarega lõpuks pirita teel teid kätte, sai kõvasti möla ajada enda väga ära häälega aga muidu oli okei värk :D vbla kõik rapsisid ja kiirustasid kuhugi koguaeg... autod olid ikkagi kenad ja see lõpu pts pts pts mis seal cabriost tuli oli kõvravel umbe hää kuulata, muidugi see hüpe oli ka väga maru aga siiski... muidugi üks teine turbokas lõpus läks õige rahulikult ära... näpuga ei näita :D

ei, kõva :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuna alles täna hommikul installisin uue aju autole ja ei jõudnud VR-i otsi ringi keerata,

siis polnud auto eriti show-tamise kõlbulik.

Pidevalt nõksutas teine, rahulikult sai õnneks sõita ja cruisis osaleda.

Allanit sai muidugi enne show-d mõjutatud ka veidi aga ta läks vist liiga pöördesse ära :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

väga meeldiv oli, kruiisi juhtimine oli päris keeruline sellise kambaga :oops: kahju et sai varem ära minna :cry:

minu meelest tuli se ilusti välja 8)

välja arvatud se et linnas valgusfoori eraldasid masinaid aga sellegi poolest ootasid esimesed kas või rohelise foori taga :wink:

aga se oli ikka väga ilus vaate pilt kui kuskil kurvilisel teel olid siis vaadata seda rivi endast tagapool 8) 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus