Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

M: E30 istmed

siimp
 Jaga

Soovitatud postitused

Tere E30 pere!

Üle on jäänud mõned E30 istmed.

E30 Prefacelift kahe ukselise sedaani (rahvakeeles kupee) Design Edition mustriga istmed. Mehhanismid töötavad. Mõlemal istmel samast kohast traat väljas. Tundub kerge parandus. Tagumisel istmel auk, mis jääb ääre alla peitu. Mina teisi selliseid istmeid Eestis ja välismaal näinud ei ole. Istmesiinid jäävad mulle. Võimalus tuua asemele enda siinid. Arvestades vanust, rariteetsust ja üldist seisukord hind 250€ 

E30 Facelift sedaani esimesed istmed. Riie katki. Tagumise istmepõhja saab siirdamiseks kaasa. Siinid korras. Üks turvavöövastus ei tööta hästi. Hind 75€

Recaro kerged istmed. Siinid mingi teise mudeli omad. Opel? Ford? Plaanisin E30 panna, sain teised istmed. 200€

Asuvad Tartus.

Foorumi sõnumeid ma väga ei loe, saatke telefonile või helistage huvi korral

58336940

A3D3397F-F0E4-4E17-954B-FB5AEEB86F62.jpeg

3C4E60E3-A1B5-426D-9893-6899833548CF.jpeg

7FE3454C-B3E1-4CDD-A1FA-7899FB3BEF28.jpeg

34E0316A-C902-4544-88C8-3F448834A1BD.jpeg

Muudetud , muutis siimp
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi sisse, et postitada oma nimega.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

Jaga

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus