Hüppa postitusse
  • 0

K: mis kardaanid lähevad


Feedback

Küsimus

Mis kardaan läheb alla kui mul on hetkel 318IT ja mootor tuleb M50B25 e36 käigukastiga ja tean ka et käigukast on suure kolmikuga.

Olen kuulnud et e30 325E oma läheb. Kas 324TD kardaan läheb ka alla sest see pidi olema ka suure kolmikuga? Läheb sinna alla veel miski alla?

Muidugi olen kuulnud et e36 320 oma läheb ka aga kas keegi oskab öelda kas see peab paika?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 6 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Sooviks ka vastust sellele küsimusele, et milline kardaan sobib?

Oli peal m40b16 ja kardaan väikese kolmnurk flantsiga.

Nüüd läheb peale e34jalt pärit m50b25 koos käigukastiga ja sellel on suur kolmnurk flants ja sooviks ka kardaani saada suure flantsiga.

Aga millist otsida?

Kas sobib e36 320i/325i kardaan?

Edit:

Lisaks veel, et m50b25 on non vanos ja käigukast on ZF

Edit2:

sobima peaksid mulle ja kõigile kellel on e34 käigukast ZF ja suure flantsiga ja 12mm poltidega

Regarding driveshaft, bolt on options are 324td or 325e, and maybe m3 (never tried last one). With some slight mods, e36 driveshaft also fits: 328i, 325tds, 325td, some 325i and some 323i. All big guibo. Siin kirjas, et väikeste muudatustega sobib ka e36 kardaan, muudatusteks on see, et kardaani tugilaager tuleb keerata teistpidi (?) ja lisaks tuleb teha väiksed puksid kui juhtub olema suurel kolmnurk flantsil käigukasti pool 12mm poldiavad ja kardaanil on e36el 10mm poldi avad (?)

Muudetud , muutis zaddam
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Kas keegi oskab äkki öelda e36 kardaanide ehituse kohta, kas neil on kardaani tagumine pool kõigil sama ja mudelist sõltuvalt siis erinev ainult kardaani esimene pool?

edit:

ja millised käiguhoovastikud sobiksid kohe külge täpselt, ilma ringi tegemata, 316i originaal hoovastik on liiga pikk

Muudetud , muutis zaddam
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus