Hüppa postitusse
  • 0

motronic1.0 3juhet aju juures?


John325

Küsimus

Olen googeldanid nii palju et sain teada et nendest 1 juhe (roheline) on start signaali juhe kus pidi alguses väike pinge olema et tööle panna "main relay"-sealt edasi küttepumbarelee- ja muu edasine mis paneks aju tööle.

Probleem on selles et ma ei oska seda rohelist juhet kuhugi panna.

Motronic1.0 pidi start signaali andma sellele rohelisele juhtmele läbi pardakompuuteri või läbi selle relee, täpselt ei mäleta.

Jama on selles et mul ei ole seda pardakomput kuna mul on motronic 1.3juhtmestikuga auto olnud ja ilma komputa.

Järgnevas foorumis nr6. postituses väidab keegi et "The DME start signal and coil power are on the same circuit"

http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=138601

Kas ma saan õieti aru et see üks kolmest juhtmest peaks olema süütepooli "+" ühel "rajal".

Oma kesiste teadmistega ei julge kohe 12v teadmatusse kohta lasta, ehk keegi annaks veel sõna ja enda arvamuse enne kui midagi läbi kärsatan.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 2 vastust

Soovitatud postitused

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus