Hüppa postitusse
  • 0

Detailide asukoht mootori küljes


group

Küsimus

Palun abi teatud detailide täpse asukoha ja eesmärgi tuvastamisel.

1.  'Cable holder (13901720201)', detail nr 21 'Cooling System Water Hoses' BMW fans kataloogis. Kas antud detail käib 'Bracket plug terminal (12521719724)' külge ning kui jah siis mis kaablid sinna lähevad? Äkki on kellelgi mõnda pilti jagada, kuidas need lõdvikud ja kaablid seal originaalis jooksevad.

 

All lingil pilt, kuidas ta seal detailil võiks asuda aga ma pole neid seal kunagi ise näinud asuvat.

https://photos.google.com/share/AF1QipMbZ3LqnRTMzI9ywVZfLHmsPPTwbjr8KIUnsZxKHs_-0GsB89wb6ubR8br6kLC05g?key=elotRGVNa19NN2szaVNWWV9LdzZwb0Y5SlpSbVBR

 

2. 'Connector (13311709577)' ja 'Clip (13311722326)' - Esimene on mootori külge minevate kütusevoolikute ühendusliides ja teine voolikute klamber. Küsimus, et mis otstarve võiks sellel esimesel olla, pole jällegi ise seda küljes näinud, alati on voolik täispikkuses olnud? Lisaks, kuhu kinnitub see voolikute klamber (clip)?

 

Arusaadavalt on nende detailide roll mootori juures olematu aga olen alati pead murdnud, kuidas nad seal täpselt käima peaks.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 4 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

1. Sinna pleki külge lähevad ja hoiavad peenikesi jahutuslõdvikuid. Sinna lähevad ümarad suurema jahutustoru hoidmiseks ka.

Mootorijuhtmestik käib kaablisidemetega selle pleki külge läbi väikeste lapikute aukude.

Üks bensutoru kahene hoidik käib ka selle külge. Keskele käib vent toru hoidik.

Ühendusliidest olen näinud m10-tel

Toru hoidikuid ixidel, 3tk, üks selle musta pleki küljes, teine lisaplekiga käpaga sama poldi all, kolmas kere küljes.

  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Väga hea, tänan pildi eest! Ma ise esimese hooga oleks keeranud selle bensiini vooliku klambri teist pidi, alla ning sissepoole ja kinnitanud eraldi poldiga sinna kõrvale auku. Mootori sellest küljest on maru vähe pilte netis ja kui, siis on ka alati need voolikud juba küljest ära võetud.

Muudetud , muutis group
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus