Airi L

BMW 318i Convertible 1992 - Airi L

Selles teemas on 119 postitust

nice !!

kas töörahadest räägid ka avalikult ? või on see individuaalne lähenemine ?

nüüd veel puudu uued uduka klaasid ja uus esiklaas.

kapoti alla võib ka midagi "uut" panna

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Töörahade summa jääb 2000eur ringi. Udukatega on selline asi, et pean juhipoolse laiali lammutama ja vaatama mis viga on, sest see ei tööta. Paar aastat tagasi juba kustus vahepeal ise ära. Võibolla on üdse uusi udutulesid tarvis.

Uut esiklaasi tahaks küll. Kuna ma seda ise vahetada ei oska siis pean ilmselt kuskilt koos paigaldusega selle klaasi murtesema.

Kapoti alla plaanis m50 panna. Ootan hetkel Jõujaama taga, et see mootor ühelt teiselt e30 cabriolt maha võetaks. Väidetavalt jaanipäeva paiku pidi midagi selles osas toimuma hakkama. Natuke nagu kõhe on lasta seda vahetada ka, sest sai ju auto just värvitud, pärast käperdatakse midagi ära siis on jama. Kui keegi sellist swapi enne teinud on (kindlasti on:D) ja endas marukindel, et midagi ära ei rihi siis ootan hinnapakkumist. Endal mul kahjuks garaaži ei ole, et seda vahetada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mingi M40 viskab vist ühe suvega siibrisse ära :D ilma katuseta auto puhul tahaks häid hääli ka kuulda

Muidu Leksil on päris ilusti tehtud mootorivahetus, räägi ära kuidagi :lol:

Muudetud , muutis oo7
2 kasutajat märkisid selle meeldivaks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kert, ma arvan et ei hakka seda mootorit teise Eesti otsa vedama, et vahetada saaks. :D  

Vahepeal sai pagassi amordid ka ära vahetatud. Originaalis on 150N amordid. Ostsin siis ka sajaviiekümnesed, aga lahti need siiski seda pagassi luuki ei jaksa lükata. Vähemalt jaksavad lahtigi hoida. Vaatan, äkki saab 300N vastu ära vahetada. Ilmselt siis see mtech2 tiib on nii raske, et jääb veits jõudu puudu.

Mulle hakkas vahepeal üks strut bar jubedalt meeldima ja tahtsin seda juba suure hurraaga ära tellida. See on mõeldud r6 M20 benuskatele. Pildi järgi vaadates fitib see nibin nabin üle mootori. Ei hakanud igaks juhuks seda veel ostma, pärast ei mahugi selle M50 mootoriga sinna kapotialla. 

Muudetud , muutis Airi L

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui strutti tahad kindlasti siis võid mulle kirjutada. 
Ma varsti üritan mõned ilusad ja tugevad teha. M50 sobivad siis. Powderstudio värvib pulbriga täpselt seda värvi mis soovid ka ^_^

1 kasutaja märkis selle meeldivaks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna hommikul nägin Tlnas Tartu mnt-l sind sõitmas. Kaunis pill. Päikeselise ilmaga oleks kindlasti veel rohkem säranud. Äge ja edu plaanitava swapiga! 

Muudetud , muutis TrvP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kõik muudkui postitavad ja mõtlesin ka vahepeal midagi kirja panna, aga pean tunnistama, et ma pole mitte s***agi teinud.:rolleyes: Aa, esimese stange originaal lisa vahetasin välja IS oma vastu, panin mtech2 rooli ja lasin auto ära poleerida, aaaand that's it.:unsure: Mõne pildi olen ka teinud vahepeal

IMG_5214.jpg

IMG_5783.jpg

IMG_5814.jpg

IMG_5822.jpg

IMG_5860.jpg

IMG_5835.jpg

7 kasutajat märkisid selle meeldivaks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aeg on nüüd nii kaugel, et nädalavahetusel plaanin auto talveunest üles äratada. Masin on hetkel Põlvas garages ja sai endale uued rehvid alla. Vanadega ei julenud enam pealinna sõitagi. Samuti sai parandust parem välimine rooliots ja tagumised klotsiandurid panid ka errorit ning need on ka nüüd tiptop. Ega ma temaga palju sõita ei saagi kuna tuleval nädalal veeretan masina Est Coast Customsi garaaži kus pannakse peale siis sada-aastat-tagasi-lubatud mootor M50. Peale seda vuran kohe muidugi sillastendi, sest vanadel esiratastel oli sisemine külg täiesti ära söödud. Noo ja siis proovin külge aretada ka uued stanged nii ette kui taha. 

Niisiis, kui keegi nädalavahetusel Põlvasse, või kasvõi Tartusse liigub, siis ma hüppaks ka peale :)

IMG_5013.jpg

Muudetud , muutis Airi L
8 kasutajat märkisid selle meeldivaks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No see oleks päris vahva juba muidugi. Uurin seda asja aga esialgu lükkan mootori niisama peale. Tahaks sõita ka vahepeal. 

Selle ümberehituse jaoks on M54b30 juppe tarvis kui ma nüüd ei eksi. Huvitav kui lihtne või raske neid saada on ja mis hinnaklassi need jäävad. No ja muidugi on alati võimalus ka turbotada eks :ph34r:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pakuti mulle üht m54b30 alumist otsa.

350 euri. Seal kandis nad liiguvad ka.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See hind võiks sina 350 kanti jääda jah ma usun. Minul õnnestus omal ajal 150-ga saada, joppas.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse