Hüppa postitusse

OKSJON: Uued pre-FL tagumised porilapakad


kurikristjan

Soovitatud postitused

Oksjon on läbi.

 

 

 

 

 

 

PALUN LOE POSTITUS LÕPUNI.
 

Oksjonil on kasutamata komplekt originaal tagumisi porilapakaid pre-facelift autole, BMW kood 72601906956.
 

Kõik on nagu pildilt näha ja samas komplektsuses. Ei midagi rohkem ega midagi vähem.

 

Kõik pakkumised palun kirjutada avalikult siia. Võimaluse puudumisel saada SMS oma pakkumisega numbrile +372 5385 8447.

 

Alghind 50. 
Osta-kohe ebay eeskujul 300.

 

Pakkumisi ootan kuni 24. mai kella 24-ni. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28B83678-8DF6-4493-B4E5-81BAEC3B27A8.jpeg

FE0CEAEC-1E3B-4FF1-B5E8-498967FEDE04.jpeg

Muudetud , muutis kurikristjan
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui natuke vaeva viitsid näha, siis ma arvan, et eBays või kasvõi FB E30 classifieds foorumis saad kindlasti parema hinna kui siin. Ma olen kindel, et mõni välismaine entusiast oskab nende grandpa-look porilapakate väärtust õiglaselt hinnata. :)

Muudetud , muutis Tanel_P
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Küsimus pole üldse selles, palju muu maailm neist maksaks - ma oleks siis ju rahvusvahelises kohas kuulutanud, kui tahaksin viimast kopikat pigistada. See ei ole eesmärk. Tean, et potentsiaalseid soovijaid luusib siin mitmeid, ometi pole keegi veel pakkumist teinud.

 

Sellepärast lisan siia kõigele lisaks klausli, et alghind on 50 raha ja “ostakohe” on ebay järgi 300. Kellele ei sobi, teeb pakkumise ja nädala lõpus selgub uus omanik.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus