Hüppa postitusse

Cabrio katuse vahetus


kurjam

Soovitatud postitused

Mina lasin Jennifer laanel ära vahetada . Mul oli uue katusega kaasas ka detailne õpetus, aga mina seda riski ei võtnud ,et ise vahetada . Polnud see hind ka teab mis tappev. Töö oli kiire ja korralik. Lisaks tehti ka akende reguleerimine.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tundub, et Autosisud OÜ asub Viljandis, mis pole just ideaalne variant.

 

Kes on Jennifer Laane ja kus ta asub? Kuidas kontakti saab?

 

Leidsin ka netist põhjaliku juhendi, step-by-step piltidega, kuid esimene kord on alati esimene kord ja tõenäoliselt ei tule välja nii nagu tahaks. Arvestades, et katuse hind ei ole ka just 3.50.- et võiks katsetadamist lubada. Seega otsiks kellegi kellel on varasem kogemus all.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ise tellisin cabrio.de

Võtsin orginaal materjaliga ja lisaks veel uued traksid. 

Tuli 100.- odavam, kui verdeck.de kaudu.

Vana katusega esmapilgul vahet ei märka. Kasutavad orginaal "Sonnenland" materjali, nagu orginaaltootel. Sama on ka verdeck.de kaudu. 3 tööpäevaga tõi itella kuller uksetaha ära. 

Muudetud , muutis kurjam
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eelmine aasta märtsis, kui otsisin tegijat, siis kontakteerusin samuti sadulsepp24.ee ja sealt tuli vastus: "Kahjuks enam ei tegele kabrio katuste paigaldusega. Soovi korral saame abistada katuse tellimisega."

 

Uurin, mis seekord räägivad.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

30.3.2020 kell 16:29, kurjam ütles:

Eelmine aasta märtsis, kui otsisin tegijat, siis kontakteerusin samuti sadulsepp24.ee ja sealt tuli vastus: "Kahjuks enam ei tegele kabrio katuste paigaldusega. Soovi korral saame abistada katuse tellimisega."

 

Uurin, mis seekord räägivad.

Igaljuhul uuri. Mina vahetasin suvel seda ja ,siis nad igaljuhul tegelesid sellega. Uuri selle Kristjani käest.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus