Hüppa postitusse
  • 0

Uksekile, mastiks, lip spoiler, valtsiääred


Rjando

Küsimus

Tere, mõned küsimused tekkinud ajapikku.

 

Mida kasutatakse uksepolstri all uksekilena, või saab seda originaal kile veel uuena osta?

Mis ainet mastiksina kasutada? Bituumeni baasil pidi ära kuivama, kes toodab kummi baasil head ainet? Terosoni olen leidnud mõne toote, kuid kellelgi kogemusi?

"IS" lip spoileri kinnitusavade puurimiseks õpetust on kuskilt saada? Googlest vanasti leidis, kuid piltide lingid aegunud ning suuri pilte ei ole näha. Mida poltide ümbruse tihendina kasutada?

Millega vahust spoilerit parandada ja värvida? 

Kuidas ukse alumiste valtsiäärtega peaks käituma? Teatavasti väljast puhtaks tegemisest ei piisa, sest ääre vahel rooste endiselt.

Mis eesmärk on ees "roostenurkades" karpidel? Logari kinnitus ainult või veel midagi? 

Pulbervärvi kestvus sillaosadel? Kas värv pole rabe ja ei kooru maha löökide peale?

 

Muudetud , muutis Rjando
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 2 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Mul on endal sama küsimus IS spoilaga seoses.

Hetkel tundub ta kahepoolse teibiga olevat küljes, mis hakkab lahti tulema.

Samas olen mitmel autol kasutanud kahepoolset teipi numbriplaadi kinnitamisel otse kere külge (ilma aluseta) ja pole ükski näidanud märki, et tuleks lahti, saanud suurel hulgal survepesu jne...

Seega üks variant oleks korraliku kahepoolse teibiga spoila kinnitada, ntx 3m vms turuliider.

Siis ei ole ka muret sellega, et need poldiaugud roostetama või vett läbi laskma hakkaksid.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus