Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
metsakutsu

TEEMA LUKKU: BMW 316 1.8IS must sedaan 1991

Soovitatud postitused

MÜÜA: BMW 316 1.8IS 103kW

sedaan, 1991, manuaal, hind 5000€

Tahtsin selle raske otsuse jätta aastasse 2019. Ilmselt üks raskemaid otsuseid sellel aastal.. või paaril viimasel aastal. Aga on aeg uuteks seiklusteks. Olen seda autot ehitanud 4 aastat - uus mootor (M42), uus interjöör ja kõik mis nende vahepeale jääb. Nii originaali lähedasena kui võimalik. Isegi raadio on originaal, mul mingi isiklik error selle bluetooth-29-aastat-vanas-autos värgiga. Nende 4 aasta jooksul olen kohtunud kõige ägedamate auto inimeste ja mehaanikutega, kes kõik seda BMWd hoole ja armastusega ehitanud on. Olen kõigile megatänulik, kes mind aidanud ja nõustanud on. Te teate ise, kes te olete. 

Mul on ainult üks põhjus, miks ma seda autot müün – ma ei ela enam linnas ja mul on vaja autot, millega saan sõita aastaringselt. Mul lihtsalt ei ole südant E30ga Eestis talvel ringi sõita. Masin liigub hästi, muidugi on 30-aastasel autot hoolt vaja ja on mitu asja, mis tulevikus tegemist vajavad, aga sõitsin temaga terve eelmise suve igapäevaselt ringi ja talle väga meeldib ringi sõita. Ülevaatus hetkel kehtib ja sealt läbisaamisega pole mingeid probleeme.

Kõik küsimused, täpsustused palun postkasti ja loodetavasti kõik saavad aru, et hinda alla lasta ei saa.

yungbimmer02.jpg

yungbimmer03.jpg

Muudetud , muutis metsakutsu
  • Meeldib 5
  • Segaduses 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

On müügikuulutusel numbri varjamisel mingi sügavam mõte?

Kahju, et paljud suure entusiasmiga alganud lood lõppevad ühte moodi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Maitsekalt tehtud, igati kiiduväärt.

Müümist ei pea küll põhjendama, see auto tundub valmis olema ning ega e30 haigusest lahti naljalt ei saa, kunagi tuleb uus ja huvitavam 😉

Pane kuulutus kindlasti ka Mobile.de ja Autoscouti, peaks olema tasuta.

• Aitäh 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus