Hüppa postitusse

M: E30 cabrio/coupe PFL ja erilisemaid juppe


xjan

Soovitatud postitused

Enda projekti(de)st hakkab varsti üle jääma. Kel huvi, siis kirjutab ja teeb omapoolse pakkumise, naljaninadele ma vastama ei hakka e. tee parem kohe kodutöö ära ja paku mõistlik hind :) - lisasin ka indikatsiooniks enda nägemuse. Asuvad kõik asjad Tallinnas, eelistatult tuled ise järgi.

Cabriole spetsiifilisemalt:

 

  • El. katuse juppe potentsiaalselt (mul mitmest kokku ehitatud, midagi jääb üle), küsi mida vaja ja ehk saab kaubale.


Muud:

  • Kliima retrofit tükke - see, mis puhub külma alt keskkonsoolist, moditud ahi, kompressor, keskkonsooli võre jne. Vajab ilmselgelt osavaid käsi, et toimima panna.


 

MÜÜDUDMonokojamehe süsteem koos mootoriga, ilmselt BONRATH tootjaks

MÜÜDUD: Pre-FL Startec tagatuled. terved, mikropraod siiski veidi näha, kuid ei leki siiski vms. Kindlasti keskmisest paremas korras, kuid pole uued- vt. all pilte.

MÜÜDUD: komplekt halle nahk sport esisitmeid, nahk kulunud, raamid-mehaanika OK aga vajavad siiski taastamist, all pilte. Hinnasoov 500 EUR

MÜÜDUD: Lisaks veel 1 Cabrio iste, must nahk ja ka samasugune õnnetu, pigem sobib varuosadeks, kuigi poroloonid väga OK ja istmesoojendus ka sel. Hinnasoov 150 EUR

MÜÜDUD: Wiessmann kõvakatus, diamond schwarz metallic. Tihendid küljel rabedad, muidu ilus - hinnasoov 500 EUR

MÜÜDUD: AC Schnitzer küljepeeglid, diamond schwarz metallic - hinnasoov 750 EUR

MÜÜDUD: Hella black esituled, 3 tk e. poolik komplekt, üks kaugtuli puudu, ühes lähitules oli vesi sees (tihend ?). Soovi korral kaasa ka üks poolik DEPO komplekt. FL

Muudetud , muutis xjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 nädalat hiljem...

El.katuse osas ma enne ei julge pead anda kui selle lõplikult valmis ja toimima saan. Töömees venitab :)

Lisan veidi pilte ka.


Hallid istmed ei läinudki kasutusse - sain enda siinid toimima e. need igati korras mehaanikaga. Kõrvalistuja poolele vajab uut kangi ja siis uut polstrit. Seljatugi vist ka loksus - tüüpselt on üks L kõrv pooleks ja vaja keevitada.

 

 

 

s-l1600.jpg

s-l1600 (1).jpg

s-l1600 (2).jpg

s-l1600 (3).jpg

s-l1600 (4).jpg

s-l1600 (5).jpg

s-l1600 (6).jpg

s-l1600 (7).jpg

s-l1600 (8).jpg

s-l1600 (9).jpg

s-l1600 (10).jpg

 

 

 

 

Muudetud , muutis xjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

20.12.2019 kell 16:30, valgma ütles:

Orig peeglid v replarid?

Karbon replarid 260.- näiteks

 ORIGINAALID

22.12.2019 kell 18:50, KarlNitroLang ütles:

Monokojamehe süsteem ise tehtud või kellegi toodang?

BONRATH ma arvan, ei ole miskit kirja aga tuvastanud pealt

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus