Hüppa postitusse
  • 0

Kütusenäidik hüpleb


Tanel_P

Küsimus

Tere!

 

Mul on seoses kütusenäidikuga kaks probleemi. Kütusenäidiku skaala ulatub üle 60 liitri. Kas ma eksin, kui m20b20-l peaks olema 55-liitrine kütusepaak? Probleemid:

1) isegi silmini täis tankides jääb kütusenäidik 50 ja 60 liitri vahele;

2) allpool 20 liitrit hakkab kütusenäidik hüplema.

 

Hüpotees on, et kunagi, kui kelladeblokk välja vahetati (üle-eelmise omaniku sõnul vahetas 2000ndate lõpus selle välja ja keeras odomeetrile ette sama näidu, mis oli vanal), siis läks selline kelladeblokk, kus on 63-liitrine paak ette nähtud autole ja sellest tulenevalt on mõlemad vead.

 

Kas probleemi lahendaks kelladeblokis kütusenäidiku välja vahetamine 55-liitrise vastu? On see võimalik üldse, jättes muud asjad blokis puutumata?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 2 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Alt kohe arusaada kumb paak,või istme alt.

Näidikuid saab vaheta,mul oli ka hüplev näidik,uuega korras.Sul pigem see tühjapaagiga sõitmise tulemus,et tasemeandur läbi.

Kui fl auto siis 2 tasemeandurit bensukal ja prekal 1.Seal juba võib mingi gemüüse olla.

Muudetud , muutis valgma
  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus