Hüppa postitusse
  • 0

2.4td ei käivitu


SiilUdus

Küsimus

Tere, olen omadega täitsa tupikus. mure järgmine: auto lakkas tõõtamast paar kuud tagasi. algul proovisin vahetada suretusklapi ära,panin suretusklapile otse voolu ,esialgne küll klõpsus aga vahetasin ikkagi . vaatasin üle kõik kaitsmed ja proovisin vahetada releesid. siis aga sai aku tühjaks ja lükkasin masina kuurialla. paar kuud remontisin kuuriall tagasilda ja mootorit ei näppinud . eile sai sild alla ,aku täis laetud ja hakkaski jama pihta. selgus et pihusti torust ei tule kütet. panin siis autole nõõri järgi ja proovisin tõmmata ,enne seda panin pumbale uue läbipaistva vooliku ,käsipumbaga kütusefiltri kopsikut mul pole. imesin siis läbi tagasivoolu pumbast õhu välja ,keerasin pihusti pealt ühe toru lahti ja hakkasin sikutama .teise käiguga põllupeal umbes kilomeeter maad ja pihusti juurest polnud isegi märg ,ühtki matsu ka ei lubanud. kirjutan nüüd asjad mida olen kõik juba katsetanud : vahetasin veelkord suretusklapi, vahetasin ajusid ,helistasin läbi pumba juhtmed ajuni (kõik korras), vahetasin ka väda anduri ,proovisin seda pistik küljes ja pistik lahti ,samuti külmkäivituse klapiga. lõpuks võtsin riiulilt teise tõõkorras pumba ja vahetasin ära aga ikka ei midagi muutunud... immot masinal ei ole ,kuigi on isepandud ukse lukustus süsteem puldist. olen täitsa hädas! sooviks ikka oorele jõuda! :)

62185925_397703524287600_4033510045164503040_n.jpg

62525510_1033211000206121_4334479917086408704_n.jpg

62539451_378901196062800_3206385818826440704_n.jpg

62625258_930027280677914_5829877690059980800_n.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 9 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Kõik sümptomid viitavad sellele, et paagist pealetulevas torustikus või paagis endas miski sodi-ummistus ees, kui teine el.kõrgsurvepump ka tõesti korras oli. Võta filtrisse tulev tuts lahti ja puhu paaki tagasi läbi ja profülaktika mõttes võid uue filtri ka panna. Mul endal ka paagist pealetulevaga jamasid olnud ja seal võib ka ollust olla mis paagi sees oleva sõela ära ummistab. 

Muudetud , muutis Taksaator
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Muidu ma võtsin filtri vahelt ära ,panin läbipaistva vooliku ,ja imesin läbi tagasivoolu pumba täis ,paagi ja pumba vahele panin ka tagasivoolu klapi . Natuke raskelt tuleb küll paagist ,aga proovin täna siis kanku katusele panna ja lasen ise peale voolata. ,Iseenesest voolik on praegu täis ,kui käijama hakkan siis imeb pumpa sisse teatud koguse ja kui järgi jätan ,tuleb tagasi .

IMG_20190611_084356_2.jpg

Muudetud , muutis SiilUdus
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Kallid fanatid ,mure jätkuvalt õhus ,olen kõik mehhanilised probleemid välistanud aga tekkis küsimus ühe musta karbi kohapealt,panen pildid ,mis oskate öelda mulle selle kohta ,kas võib seotud olla. Tegin katsetuse ,pumba küljes kuhu kinnitub kõrgsurve toru ,seal on sellised pikad klapid vedruga ,ühe keerasin maha ja andsin starterit ,kütust tuli ,panin klapi tagasi ei tulnud midagi. Vahetasin ka kütuse surve regulaator klappi. Võtsin ka suretus klapist klapi välja ,aga eelnevad juba olin 10 korda veendunud et see tõõtab aga siiski proovisin. Äkki on asi seotud kuidagi selle musta karbiga ,interneedumist loen et see ainult USA 6.5 td masinatel. Palun aidake kuidas oskate. Päikest🙂

received_382942552567407.jpeg

received_337527743586592.jpeg

received_437633986786347.jpeg

received_2302241346761543.jpeg

IMG_20190614_203537_4.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Starterist ükski M21 ega M51 ilma eelsüüteta naljalt käima ei lähe. Aga kuna vedasid, siis kahtlane. Kindluse mõttes kütte võib ja otse peale lasta aga ikkagi tasub see kesklukk üle vaadata. Et ei oleks mingeid süüteluku juhtmeid sealt keskluku moodulist läbi jooksmas. Eriti kui puldist kesklukk. Omal 3 autol aftermarket alarm ära koolenud nii, et startkill ainult jahe ja kesklukk töötab.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Milline relee see kaitsmekarbis pearelee on? Või kus see asub üldse? Ja kas keegi oskab leida mulle elektriskeemid äkki ,tahaks kontrollida millised juhtmed pumba pistikust milliste aju klemmide alla jooksevad ,et kas ikka kõik ühendused on olemas.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus