Hüppa postitusse

Suvine kokkutulek 13.07-14.07 OORE VOL7 2019


m20b20

Soovitatud postitused

Seekord lõppes meie jaoks üritus katkise karteriga, aga vähemalt ürituseajal kõik toimis . Ja suured tänud kaas kogukondlasele, kes meid Savernani tiris.

Poja ütles: Sa oled nii paha issi, lõhkusid meie cabrio bemmi ära!

Ja tütar ütles pärast seda kui teada sai, et issi saab auto ära parandada: ma arvasin, et meie suvi on rikutud. Väiksed fanatid 😂🤣 .

Aga üritus oli ikkagi kõva. 😎.

Mõned pildid ka.

20190714_111109.jpg

received_1263234200520123.jpeg

20190714_104811.jpg

Muudetud , muutis tanel645
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu kiitused ka korraldajatele ja tänud mõnusale rahvale. Rõõm oli taas jälle kohale rullida ja näha uusi ja vanu tuttavaid, tunnid lendasid. :) Minek läks küll kiireks, ehk teinekord saab lebomalt olla.

 

Uus rekord ilmselt oleks tulnud, kui poleks nii palju teisi üritusi samal ajal. Ma usun et niimõnigi rulliomanik oli valiku ees. 

  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul jooksis Facebooki mälestustes just eelmise aasta kiire üleplatsi video ja hakkasin mõtlema, et nii mõnedki, kes eelmine aasta kohal olid ja rullid siiani komplektsed, polnud kohal. Seega me ei mahukski Oorele ära, kui kõik iga aasta käiks seal :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus