Hüppa postitusse

Kereplekkide tootjad


Tiit

Soovitatud postitused

  • 3 kuud hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Esimesed põhjatükid-60€ tk ja tagumised -50€ tk +post-?

Igatahes E28-le tellitud põhjatükid läksid maksma 335€ ja nendest 1:1 le sobisid vaid esimene vasak ja tagumine parempoolne. Teisi pidin räigelt modima ja eriti pp esimest mis oli täiesti mööda.

Leedukast,siis jutt.

Muudetud , muutis MargusRaska
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 kuud hiljem...

Tuleb välja, et see valcasgarage tüüp on mul hea tuttav E30 LT klubist, ei teadnudki, et on sellise businessi püsti pannud. Ma täna suhtlesin ja võiks tema kaudu küsida EST klubi liikmetele püsivat allahindlust -ma tegelikult olen sealt just ka tellimas ja eks paistab, kui palju ta soodukat pakub.

 

..sain 10%, abiks seegi :)

 

Muudetud , muutis pocket
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 aasta hiljem...
  • 1 aasta hiljem...
16.12.2019 kell 14:09, pocket ütles:

Tuleb välja, et see valcasgarage tüüp on mul hea tuttav E30 LT klubist, ei teadnudki, et on sellise businessi püsti pannud. Ma täna suhtlesin ja võiks tema kaudu küsida EST klubi liikmetele püsivat allahindlust -ma tegelikult olen sealt just ka tellimas ja eks paistab, kui palju ta soodukat pakub.

 

..sain 10%, abiks seegi :)

 

Kus tellisid saab ka?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

16.12.2019 kell 14:09, pocket ütles:

Tuleb välja, et see valcasgarage tüüp on mul hea tuttav E30 LT klubist, ei teadnudki, et on sellise businessi püsti pannud. Ma täna suhtlesin ja võiks tema kaudu küsida EST klubi liikmetele püsivat allahindlust -ma tegelikult olen sealt just ka tellimas ja eks paistab, kui palju ta soodukat pakub.

 

..sain 10%, abiks seegi :)

 

Saab veel hea hinnaga?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 6 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus