Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
eix22

O: Pre tagaistet, tulemüüri müramatti, istmesoojenduse elemente

Soovitatud postitused

Halli, R6 mootoriga autolt. Võib ka ainult seljatuge pakkuda. Ei pea olema ideaalseisus. 

Lisaks vaja tulemüüri müramatti ja istmesoojenduse elemente.

55570186

PS.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

ja hvist iesgi on, mul miskipräast meeles,et ütlesid,et mul on see seal sees ja vist on ka :D . eks võin pilte teha kui kunagi hoiukodusse lähen :D võime mingite asjade vastu vahetada, sestminu jaoks ei ole oluline,et seal r6 mustriga tagaiste oleks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul on see iste olemas, milleks seda vaja on ? Ma nimelt lõikasin sellel veidi kangast maha ilma mustrita osa pealt äärest kunagi.

Võin tasuta ära anda, aga saata ei viici..

Muudetud , muutis oo7

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Et sellesmõttes, kas seljatoe teise poole ilma mustrita riie on alles ja terve? Siis tuleks kuidagi ära võtta, jaanuaris ilmselt liigun sinnapoole.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus