Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
PriitJ

O: 320i summuti lõpposa

Soovitatud postitused

Tegemist preface kupeega, kui see loeb midagi. Kaks toru tuleb sisse ja üks välja. Ehk on kellelgi tänase jooksul midagi pakkuda Lõuna-Eestis. Kontakt privaatsõnum või viis8140094. Minu poolest sobivad ka alternatiivsed valikud, kui neid leidub.

Muudetud , muutis PriitJ

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas ma selise püti toote koodi saaks? leian ainult 1 sisse 1 välja, või  2 sisse ja 2 välja :( , Igatahes 2 sisse ja 2 välja maksab 50.- ja 1 sisse 1 välja  45.-

Muudetud , muutis Toivoku

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Küsin juurde, kas summuti ots on sirge e. nagu relakaga lõigatud või on ilusti flantsitud(rulli löödud :))? Mul 1 sisse 1 välja.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui minult küsisid siis sirge. ku itahad nagu originaalis rullis siis oli püti hind mingi 200 kopikatega.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma panin ise pange jah oma kirjutisega Toivo. :D Aga läksin lihtsa vastupanu teed ja tellisin uue b osa, kuna ajutine lahendus. Oleks ilmselt kaugeks ka jäänud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus