Hüppa postitusse
  • 0

Getrag 240 kast ja 260 kast


Silver Horn

Küsimus

Sellele küsimusele on 8 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Mina mäletan ,et suure ja väikse flantsiga otsasi ei saa omavahel vahetada .

 

Lihtsalt infoks ,aga  g240 ja g260 ei ole mingi kindla kasti nimi. Sa peaks ikka täpsustama, mis kastiga on tegu.

Mõlema "nime" all on ikka väga palju täiesti erinevaid ja omavahel sobimatuid käigukaste.

 

Kui kataloogi uskuda, siis näitab sama väljundvõlli näiteks 324td ja 325i mingi variandi kastil, et justkui neil peaks saama siis vahetada omavahel. Aga need mõlemad 260 kastid.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Siis mõistsin ise valesti. 240vs260 ei oska öelda jah. Kui 260 väikse ja suure flantsiga kõrvuti võtta, siis peaks küll vahetada saama. Niipalju infot ma kunagi netist sain. Nagu eix mainis, siis ka neid erinevaid.  Olin sama mure ees korraks.

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Väikse flantsi suurele zf kastile (suure flantsiga) pookisin küll külge kuidagi. Täpselt ei mäleta enam aga mingeid vaheseibe ja asju tuli treida jne. Ja muttrid erinevad ja suure flantsi mutter ei mahu väikse flantsi sisse.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus