Hüppa postitusse

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli


m20b20

Ürituse raames  

37 kasutajat on hääletanud

  1. 1. 14.07 teha Rapla kardirajal ära ka E30 rajapäev ja sealt edasi Oorele? (15EUR/auto)

    • Jah, muidugi!
      16
    • Ei soovi, aitäh.
      21
  2. 2. E30 särgisoovi ürituse ajaks on kellelgi?

    • Jah
      31
    • Ei
      6

See küsitlus on uutele häältele suletud

  • Selles küsitluses hääletamiseks palun logi sisse või registreeru.
  • Küsitlus sulgeti 12.07.2022 kell 21:01.

Soovitatud postitused

ECC tänab  ürituse eest, väga vinge üritus oli. Hakkasime Oorelt  Tallinnasse soitma kuskil 14.00 paiku ja jõudsime kohale 21.00 :D. Valgas andis selle valge driftika mootor alla , ning mõtlesime kas võtame treila või panenme mu cabriole sleppi , mõeldud tehtud treilat otsida ei viitsinud ,ning tuli sleppi võtta . Kuskil Viljandi kandis tegin vasak pööret ja esimeselt teisele vahetades lasin korralikult mõlemad  rehvid põlema  ,ning kuulsin mingit õrna raksu , kuid mingit ebakõla kuskil ei tähendanud , ning soit jätkus kuni Viljandi ringini  kui tegin uuesti vasakpöörde ja hakkas kostma jubedat raginat . Tõstsin auto ülesse ja hopsti minu lahtisest diffrist oli saanud kemppi :D . Asi selge minust enam vedajat pole ja panime driftika Madise autole sappa ja lonkasime kuidagi koju. 150kilti korralikku pinget kas, kus, millal see differ lõplikult kokku jookseb kuid õnneks pidas selle kuidagi vastu.250+ Kmi on ikka lõbus kedagi järgi lohistada.Olen nüüd avatud ka diffri pakkumistele typ168 ning ük. Võiks olla kuskil 3.xx- 3.64 vms sobivad ka e36e pealt tulnud diffrid.

  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hei hei

OORE30 käsitöö õlled , tegu puhtalt special värgiga. Hele õlu 😊

Niiet, kellel huvi saab soetada.

KES JÕID, NEED KIITSID!

Pudeli hind 2.50

Kätte saab Laagrist vōi organiseerime muud moodi kättetoimetamise 😉

IMG_20180716_103256.jpg

Muudetud , muutis LauraK
  • Meeldib 7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ka kahjuks ei jõudnud Oorele. Käisin küll hommikul Peetri Selveri parklast läbi, et näha mis autod minemas sinnapoole aga reedel kui auto lõplikult kokku sain selgus et differ peetis. Ei julenud sellega nii pikka trippi ette võtta. Ja mõistlik otsus oli, kuna nädalavahetusel sain sellega u 80km sõita ja differ ribadeks. Aga nii palju kui facebookist ja instagramist võis näha, siis tundus väga lahe üritus olevat ja järgmiseks aastaks peaks tunduvalt varem valmistuma hakkama, et saaks ka osa võtta. 

IMG_20180716_084639.jpg

  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus