Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Gerttt

ARK

Küsimus

On kellegil kogemusi m40b16 to m20b25 , mis peaks ennem ära tegema kui arki minna , et kiirendada protsessi . 

Kui käisin pärnu ARK küsimas siis öeldi , et ei saa kuna mootori maht ei mahu 30% sisse ..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 7 vastust

Soovitatud postitused

• 0

loll jutt, peab saama. Peaks ise ka sinna minema samas asjus ja juba praegu pean kettasse minema. E30 kerele võib swappida kõike, mida sinna tehasest pandud on. Kui mina kunagi neile ise helistasin siis nad ka seda ise väitsid. 

Aga ühesõnaga kui nad sellest aru peaks saama, siis pead võtma kuskilt üv punktist co testi ja siis neile viima. Ja muud nagu polegi. Ja kui sellega korras, siis kehtib edasi ka hetkel olev ülevaatus. Korra vb vaadatakse luugi alla ka ja muud kunsti ei tohikski olla. Sildasid ja muid 2.5sega kaasnevat kola eitea mina, et oleks veel keegi osanud koinida.

Keegi hea inimene vōikski nagu siin selgeks teha, et kuidas neile ōelda, et see mootor on ka tehasest sinna kerele sätitud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Ma üritasin neile seda seletada aga siis hakati mulle mingeid m3 näiteid tooma ...

Nüüd tuli teine vastus ka , tahavad et ma kaaluma läheksin autot ...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Lase juristil kiri neile saata ja asjad hakkavad iseenesest liikuma.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Tere

Palun esitage lisaks ümberehitusavaldusele ka vahetatud mootoriga sõiduki kaalutõend. Kaalumisel peab selles olema juht (75 kg), kütus (90% kütusepaagi mahust), tööriistad, varurattas (kui see on paigaldatud) ning 100% õlide, jahutusvedeliku ja kõigi teiste süsteemide vedelikud.

Kaaluda palume telgede kaupa, nii et tõendil oleks ära näidatud mõlema telje koormused kui ka sõiduki tühimass.

Kaalumist on võimalik teostada järgmistes ettevõtetes:

1. Metrosert AS kontaktisikud Tallinnas Koit Uustalu 52 651 98, koit.uustalu@metrosert.ee

2. ja Tartus Andre Ustav 58 554 300, andre.ustav@metrosert.ee

3. Abitex L&A OÜ(Fosforiidi 14, Maardu) kontaktisik Tarmo Lattu, tel: +372 600 6990, mob: +372 58189839, e-post t.lattu@abitexla.eu ;

4. P-Trucks OÜ(Savi 26, Pärnu) kontaktisik Raimont Pärn, tel 55541291,

e-post raimond.parn@p-trucks.ee.

5. Läänemaa Veoautokeskus OÜ (Haapsalu mnt 2, Taebla) Hindrek Heilu 5064431

hindrek@lvak.ee

6. Vilvo Auto AS (Pärnu mnt 36, Viljandi / Tomuski tee 10, Viljandi)

Krister Kivistik 5204656 krister@vilvo.ee

Lugupidamisega

Alar Hansov

Peaspetsialist
Tehnoosakond
cid:image001.jpg@01CF78CA.8E94B130

Teelise 4, 10916 Tallinn
Tel. (+372) 6201337

alar.hansov@mnt.ee

HTTP: www.mnt.ee

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

ei tea mina veel kedagi kes oleks sellise "lihtsa" swapi pärast kaaluma läinud. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Siin teemas on hulga lugemist kaalumisest ja aju sexist 😀😀

On küll m50 swapp aga mõte  sama 😀

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus